Remíza na konec podzimu

SK Moravská Slavia

2

TJ Tatran Bohunice

2

Poločas: 0:0           Rozhodčí: Novák Pavel - Julínek Jiří, Ježek Michal

Střelci: 75. Černý, 89. Ondrášek - 62. Král (pen.), 71. Červenák

Střely 11:6 z toho na bránu 6:3         Fauly 13:10         Rohy 5:3         Ofsajdy 5:2 

Mor. Slavia: Velan - Aldin, Bartoš, Kubík, Vala - Lízal, Koubek (86. Ondrášek), Černý, Axamit, Dufek (77. Bombicz) - Doležel (60. Pešta)

Bohunice: Dang - Petřík, Král, Solanský, Chlup - Pavlík, Fiala, Imramovský, Bartoněk (65. Janusis) - Baghdasaryan (86. Šembera), Červenák

V posledním kole podzimní části jsme zavítali na půdu Moravské Slavie. Zápas se odehrál během prvního listopadového víkendu, čemuž odpovídalo jak počasí tak i hrací plocha, která fotbalu vůbec nesvědčila a na hřišti to bylo vidět znát. V zápase, kde nám pro červené karty, či zranění chybělo několik hráčů, jsme moc fotbalové krásy nepředvedli, ale nebyli jsme sami. První poločas nenabídl snad žádnou pěknou kombinaci natož nějakou vyloženou šanci. Do vedení jsme se dostali my, když byl ve vápně faulován Pavlík a Král nařízenou penaltu proměnil. Červenák přidal dokonce i druhý gól pro náš tým a vypadalo to, že zápas byl rozhodnutý, ale opak byl pravdou. Morenda zabrala a vyrovnala po našich dvou chybách. Zápas však závěrečným hvizdem neskončil, jelikož utkání se sehrálo i v rámci druhého kola Krajského poháru, a tak na řadu přišly penalty, ve kterých uspěli tři naši střelci oproti dvoum hráčům Morendy. Za Bohunice se prosadil Chlup, Fiala a rozhodl opět Král, a Bohunice tak postupují do čtvrtfinále poháru. Bohunice tak přezimují na 7. místě tabulky s devíti bodovou ztrátou na první Boskovice, ale více si o sezóně A-mužstva řekneme v příštím článku. 

Video