Prvních 15 minut rozhodlo o prohře dorostu

Kdo přišel o patnáct minut později, tak přišel o všechno podstatné  v prvním poločase, tedy o všechny 3 góly Soběšic, které padly velice podobně, když došlo k přenesení míče z jedné strany vápna na druhý a k podskočení míče naším obráncem. Ve zbytku prvního poločasu se už nic zásadního nestalo, Soběšice kontrolovaly jeho průběh a zrychlých kontrů do statické obrany našeho týmu hrozily dalším navyšováním, již tak nelichotivého skóre. Bohužel, náš tým toho moc v prvním poločase nepředvedl, když si nedokázal vytvořit žádnou kontrolu nad míčem, tak aby dostal Soběšice pod soustavnější tlak. I když náš tým vstoupil do druhé půle daleko lépe a aktvině, a hned z jeho kraje si dokázal vytvořit pár slibných příležitostí, a to zejména po únicích ze stran, tak to ke změně skóre nevedlo. Naděje na nějaký zlom v utkání utnul čtvrtý obdržený gól v naší síti, a to po individuální chybě v obraně. V samotném závěru ještě dokázal náš tým dvěma brankami snížit, ale na větší zdramatizování zápasu už nezbýval čas, a tak náš tým podlehl Soběšicím 2:4.

Bohunice / St. Lískovec

2

FC Soběšice

1

Poločas: 0:3             Rozhodčí: Knecht - Nechvíle, Zůbek                 Počet diváků: 50

Střelci: 82. Janusis, 90. Marek - 6. Hrdlička, 10. Novotný, 13. Řepa, 69. Malý

Bohunice/STL: Kozelek - Jurkovič, Sobocik, Marek, Krejčí, Hudeček (85. Lahoda), Koňák (46. Božek), Janusis, Muselík, Chlubna (46. Pejcha), Nejezchleba

Soběšice: Kyzlink - Král (85. Rádl), Valníček, Pitrun, Malý, Hrdlička (67. Svoboda), Novotný, Štalmach, Meluzín F., Pirek, Řepa (50. Meluzín O.)