TJ Tatran Bohunice

6

SK Krumvíř

1

Poločas: 2:0               Rozhodčí: Julínek - Kunický, Hanák              Diváci: 300

Branky: 3x Burčík, 2x Petřík, Lacko - Charvát    ŽK: Imramovský, Burčík - Mokrý, Svoboda, Adamec

Bohunice: Zach - Masařík, Král, Šplíchal - Petřík (78. Pavlík), Schneider (56. Janusis), Lacko, Fiala (83. Urbánek), Imramovský (75. Sedlák), Burčík (80. Solanský)

Krumvíř: Soukup - Luskač, Mokrý, Němeček (72. Kotrla), Svoboda (12. Charvát), Ondroušek, Borovička (78. Bíza), Riedl, Kmeť, Michna Adamec

Reportáž

5 kol si hráči a fanoušci museli počkat na první jarní vítězství. To co nás brzdilo v uplynulých kolech, tedy neproměňování šancí bylo ta tam, když se hattrickem ukázal Burčík, a když ho dvěma góly doplnil Petřík a jedním Lacko, tak na světelné tabuly v 80. minutě svítil stav 6:0. Bohužel, jsme se v posledních minutách vzadu nevyvarovali chyby, a tak se na čisté konto v leptošního sezóně musíme ještě chvíli počkat. Doufejme, že našim střelcům opět nezvlhne střelecký prach a budou ve svých výkonech pokračovat, a to i proti našemu nejbližšímu soupeři Moravskému Krumlovu, kam zavítáme v sobotu 27.4.2019 v 16:00.