TJ Tatran Bohunice

1

FC Sparta Brno

1

Poločas: 1:0             Rozhodčí: Štipčák, Blažek, Ševela                   Počet diváků: 150

Střelci: 22. Schneider - 84. Michalec            ŽK: 0 - Mičko, Kvasnička

Bohunice: Balčirák - Musil (80. Solanský), Šplíchal, Král, Čermák - Sedlák (58. Imramovský ), Schneider, Fiala, Lacko, Petřík (72. Pavlík) - Burčík

Sparta Brno: Dang - Michalec, Krejčí, Sívek, Přichystal, Žáček, Lihotský (66. Zavadil), Loprais, Pojsl (66. Zeman), Mičko, Kvasnička (89. Muselík)

Krátké ohlédnutí

V sobotu se naše A-mužstvo představilo v první jarním derby proti Spartě Brno. Naši hráči dali zapomenout prvním dvěma kolům a hned od první minuty bylo zřejmě kdo měl převahu na hřišti. 80 minut kontrolovali hru, byli dominantnějším týmem a vytvářeli si šance. Bohužel proměňování těchto šancí byl náš kámen úrazu, a tak z jasně rozehraného zápasu bylo, po vyrovnání Michalce v 84. minutě, ještě drama. I když ztráta bodů mrzí, tak nasazení, bojovnost a fotbalovost, kterou naši kluci předvedli se jim upřít nedá a doufejme, že jejich stoupavá výkonnostní tendence vyvrcholí v sobotu proti Startu Brno, kde se hraje už v 13:30. Otázka zní, dokážou naši hráči potrápit Start, který doma už několik sezón neprohrál?