TJ Tatran Bohunice

3

FC Ivančice

1

Poločas: 0:0                                                                   Rozhodčí: Blažek - Pátek, Licek

Střelci: Král, Baghdasaryan, Pavlík - Šnyrch                 Diváci: 250

ŽK: Mach - Krátký, Táborský, Štěpanovský                   ČK: Krátký

Statistiky

Sestava

Bohunice sehrály v sobotu své první sezónní domácí utkání proti Ivančicím. Ivančice se v Bohunicích prezentovaly pěkným a bojovným výkonem. Náš tým měl pomalejší rozjezd do zápasu, a tak trochu navázal na výkon z Mutěnic, ale s přibývajícím časem se naše hra zlepšovala,  a mohli jsme si tak připsat cenné vítězství. Ivančice přijely s kvalitní obranou a číhaly během utkání na mezery v naší obraně, my jsme měly naopak problémy s překonáváním obraného bloku a to zejména pomocí dlouhých nákopů, které většinou nenašly svého adresáta. Ivančice se ujaly vedení v 54. minutě, když se míč trochu se štěstím dostal ke Šnyrchovi, který dokázal rychle přebrat míč a obstřelil bohunického stopera i brankáře. Zásadní vliv na utkání měla červená karta, kterou viděl Krátký po faulu na Švancaru a předchozí zbytečné ruce. Srovnání a základní kámen bohunického obratu přišel po faulu a stažení Baghdasaryana k zemi a následně proměněné pentaltě Krále. Na 2:1 zvýšil právě Baghdasaryan, když zády tečoval střelu Macha. Bohunice měly k dispozici ještě jednu penaltu, ale tu Král neproměnil. Na konečných 3:1 pečetil po krásném brejku Pavlík. Tento týden nás čeká tzv. anglický týden, když nejprve ve středu zavítáme do Rousínova a následně v sobotu do Komárova na Spartu Brno.