TJ Tatran Bohunice

1

FK Mutěnice

3

Poločas: 0:2              Rozhodčí: Kučera - Kosička, Marek           Počet diváků: 220

Střelci: Lacko - Holešinský, Trávník, Čepil      ČK: Masařík       ŽK: Musil - Maršálek, Drápal

Bohunice: Balčirák - Musil, Král, Šplíchal, Masařík - Schneider, Imramovský (70. Čermák), Fiala (74. Urbánek), Lacko, Petřík (52. Sedlák) - Burčík

Mutěnice: Myšák - Kupčík, Trávník (56. Vydařilý), Novotný - Čepil (85. Lamáček), Drápal, Valenta, Koplík, Maršálek (72. Weigl), Holešinský - Košťuřík (66. Doležal)

Hodnocení

Nevydařený vstup do jarní části soutěže má za sebou A-mužstvo, když v nedělním utkání prohrálo na domácím hřišti s Mutěnicemi 1:3. V zápase, jsme vůbec nechytili začátek utkání, když z naší nekoncentrovanosti už v 1. minutě zápasu Mutěnice vstřelily branku. Bohužel se nám nedařilo se dostat do tempa, podržet míč na kopačkách a hrát hru, kterou jsme si před zápasem stanovili. V prvním poločase jsme byli všude pozdě a nepodstupovali jsme potřebné souboje. Naše hra se ve druhé půli mírně zlepšila, ale to už jsme hráli v oslabení, poté co Masařík obdržel červenou kartu na konci prvního poločasu, I když jsme se snažili hru zjednodušit pomocí dlouhých míčů na hrot, tak se nám je tam stejně nedařilo udržet, a Mutěnice tak měly naopak možnost rychlých brejků do otevřené obrany. I když se nám v závěru podařilo snížit, tak to na výsledku nic nezměnilo, a Mutěnice si tak po zásluze odvezly 3 body. Nám nezbývá nic jiného než na tento zápas rychle zapomenout, během týdne kvalitně potrénovat a v sobotu proti Ivančicím odčinit domácí porážku.