Představení soupeře - TJ START Brno

Už v sobotu 1.9. od 10:30, k nám do Bohunic zavítá nováček, ale zároveň i jeden z horkých favoritů letošního ročníku, TJ START Brno. V brněnském derby, kde se na obou stranách představí hráči s ligovými či reprezentačními zkušenostmi, je lákadlem 5. kola Jihomoravského krajského přeboru. Oba týmy neprožívají ideální start do soutěže, a určitě se tak budou chtít nakopnout právě proti svému brněsnkému rivalovi. Takže nikdo neváhejte a přijďte podpořit naše borce v tomto atraktivním zápase a pokusme se zlomit dosavadní divácký rekord sezóny, jež je 480 diváků. 

Kádr soupeře

Jak už bylo zmíněno, tak proti nám v sobotu nebude stát žádný jednoduchý soupeř, ale velice zkušený tým plný kvalitních fotbalových individualit, jako hráči s ligovými zkušenostmi - T. Mica, P. Čoupek, či futsalový reprezentant a bývalý hráč Bohunic David Cupák. V týmu působí také i Petr Mach, který k našemu sobotnímu rivalovi, odešel po druhém kole. Po nečekané výměně trenéra už po třetím kole, se k otěžím týmu dostal nový trenér Křivánek. 

Aktuální forma

START neprožívá vstup do sezóny takový jaký by si asi představoval před začátkem sezóny. Na svém kontě má dvě výhry a taky shodný počet porážek. Obě své výhry uhrál na domácím hřišti, když v prvním kole porazil Rousínov 4:0 a minulý víkend doma zase Moravskou Slavii 2:1. Dvě venkovní prohry si připsal v Bosonohách 1:2 a v Tišnově 0:1. Doufejme, že v tomto trendu venkovních porážek bude Start prokračovat i u nás. Nadruhou stranu, ani náš tým neprožívá žádný snový vstup do sézony, má pouze o 1 bod více. Zároveň se nám nepodařilo nenavázat na skvělou defenzivní činnost, kterou jsme se mohli chlubit minulou sezónu. Zároveň však minulý víkend náš tým předvedl výborný týmový výkon, když vyrovnal nepříznivě se vyvíjející zápas na Spartě, a snad něj naši kluci dokáží navázat i v zítřejším utkání.