Představení soupeře - Bosonohy

V sobotu se A-mužstvo představí poprvé na domácím hřišti v jarní části soutěže, a to v sobotu od 15:30 proti Bosonohám. Bosonohy jsou velice nepříjemný soupeř, se který máme zápornou bilanci v rámci posledních 5 vzájemných střetnutí (1V - 2R - 2P), nadruhou stranu se budeme snažit napravit drobné zaváhání s Ivančicemi, se kterými jsme pouze remizovali 0:0. Bosonohy nevstoupily do jarní části o moc lépe, když na úvod pouze remizovaly s Bučovicemi a v uplynulém kole prohrály doma s Bystrcí. K utkání už bude k dispozici i Petr Švancara, který se od středy připojil k týmu. Předpověď hlásí 18 stupňů a slučeno, tak nevájte a přijďte podpořit naše borce v rámci brněnského derby s Bosonohami.

Aktuální forma a uplynulé střetnutí

podzim 17/18 Bosonohy - Bohunice 3:7 (1:3)

podzim 16/17 Bosonohy - Bohunice 3:2 (1:1)                jaro 16/17 Bohunice - Bosonohy 0:1 (0:0)

podzim 15/16 Bohunice - Bosonohy 0:0 (0:0)             jaro 15/16 Bosonohy - Bohunice 0:0 (0:0)

Bosonohy v minulém zápase

..... Aneb do přestávky bylo rozhodnuto

Dopolední duel Bosonoh s Bystrcí otevřel sobotní program krajského přeboru. Favorizovaní hosté rozhodli o výhře už v prvním poločase, kdy padly všechny tři branky. První poločas přinesl vše podstatné. Úvodní branka padla po půlhodině hry, kdy skóre zápasu otevřel z pokutového kopu hostující kapitán Urban. O deset minut později už Bystrc vedla o dvě branky. Podruhé překonal domácího brankáře Chyla. Zpět do zápasu vrátil Bosonohy vzápětí Burdov. Po přestávce si hosté náskok pohlídali. V závěru velmi dobře takticky prostřídali a dovedli utkání do vítězného konce. Tříbodovou výhrou si pojistili druhé místo v tabulce KP. (Autor: Roman Šťastný, fotbalunas.cz)