SK Vojkovice

2

TJ Tatran Bohunice

2

Poločas: 2:1             Střelci: 24. Horňák (z pen.), 26. Poláček P. - 33. Ullmann, 85. Švancara

Rozhodčí: Kunický - Smekal, Špaček          Diváci: 220

Vojkovice: Sedláček - Kasprij, Horňák, Houdek - Kopečínský, Fiala, Poláček R., Dvořák, Poláček P., Nevěděl (77. Sklenář- 86. Hýsek), Gerlinger

Bohunice: Doležal - Chlup (74. Pavlík) , Musil, Král, Masařík - Lacko, Fiala, Šembera (60. Mach), Baghdasaryan (69. Burčík) - Ullmann, Švancara

Fauly: 19:7            Žluté karty: Kasprij, Houdek, Kopečínský, Dvořák - Šembera, Lacko

Střely celkem: 5:16 z toho na bránu: 4:10              Rohy: 6:5             Ofsajdy: 1:1

Reportáž

A-mužstvo o víkendu sehrálo zápas na půdě Vojkovic, ve kterém jsme uhráli pouze remízu. Zápas, ve kterém jsme sice dominovali, se nám na naši stranu zlomit nepodařilo, jelikož se nám nedařilo proměnit šance, včetně penalty. Ráz utkání určila 24. až 26. minuta, ve které domácí dvakrát udeřili, nejprve z penalty po faulu Šembery a následně po pěkné kombinaci po domácí pravé straně. Do poločasu mohlo být srovnáno, když se nejprve trefil Ullmann, který se nejlépe zorientoval po závaru před domácí brankou, a pak jsme měli dokonce výhodu i pokutového kopu po faulu na Švancaru. Bohužel bohunický kapitán Král nastřelil pouze tyč, a tak domácí šli po první půli do kabin s jednogólovým vedením. Do druhé jsme vletěli velice aktivně měli jsme nespočet šancí, standartních situací, které však skončili na výborně chytajícím domácím brankářovi. Na vyrovnání jsme museli čekat až do 85. minuty, kdy se prosadil po akci s Burčíkem Švancara. Petr Švancara měl ještě dvě šance těsně před koncem utkání, které ale gólem neskončily, a tak si z Vojkovic odvážíme pouze jeden bod.

Příšítí víkend nás čeká šlágr 22. kola, když do Bohunic zavítá lídr tabulky, Lanžhot. V akci bude k vidění několik českých a slovenských exligový hráčů, na straně Bohunic: Petr Švancara s Martinem Doležalem a na straně Lanžhotu Tóth, Ciprys.... Tak neváhejte a přijďte podpořit naše hráče, výkop zápasu je v 14:00 na stadionu v Bohunicích na Neužilově 35.