TJ Sokol Krumvíř

2

TJ Tatran Bohunice

2

Na úvod anglického týdne jsme zavítali k nováčkovi Krajského přeboru, Krumvíři. Už při pohledu na malé hřiště v Krumvíři bylo vidět, že zápas bude spíše o osobních soubojích, než o nějaké technické hře. Základní sestava doznala několik změn, obvlášť v jejím rozestavení, tak abychom přečíslili střed hřiště. Do úvodu zápasu vstoupili o něco lépe hosté, kteří se vytvořili tlak na míči a hlavně využívali našich chyb v rozehrávce. Po jedné znich padl první gól domácích, a to ve 22. minutě, když Michna dorazil míč za Roblíkovi záda, poté co byl ve vápně náš brankář sporně kontaktován. Do poločasu se nám ještě podařilo vyrovnat, když se po rychlé rozehrávce od brankáře dostal míč až ke Švancarovi, který ho nachystal Baghdasaryanovi, a ten tak vyrovnal stav utkání na 1:1. Naopak do druhé půle jsme lepší vstup my, který jsme dokonce přetavili ve vedoucí branku, když se opět trefil Baghdasaryan. O deset minut viděl domácí brankář dokonce červenou kartu, poté co fauloval mimo vápno v zápase výborného Baghdasaryana. Bohužel se rozhodčí trošsku upískl a místo toho, aby ponechal výhodu, a míč by mohl tak doputovat do brány, tak nařídil volný přímý kop a udělil červenou kartu. Jako kdyby nám vyloučení spíše ublížilo a díky nekoncentrovanosti v 75. mnutě, domácí srovnali stav utkání. Nám se už zápas na naši stranu přiklonit nepodařilo, a tak si na úvod anglického týdne připisujeme pouze bod.

Už ve středu od 17:00 nás čeká doma brněnské derby s Bosonohami

Více o zápasu v článku brněnského deníku, zde  > Brněnský deník <

Poločas: 1:1      Střelci: 22. Michna, 75. Svoboda - 35., 55. Baghdasaryan       Diváků: 300

Rozhodčí: Kosička - Šmíd, Vrbka       ŽK: Zvonič, Adamec - Švancara    ČK: Doležal