Porážka v Ráječku

V neděli jsme sehráli utkání v Ráječku, které se nám slušně řečeno hrubě nevyvedlo. Domácí byli na nás výborně připraveni, což dokazovali od první minuty. První půle byla jako nekonečná noční můra, když jsme za 45 minut obdrželi po našich hrubých chybách 4 branky. I když jsme se ve druhém poločase snažili alespoň o korekci výsledku, tak to žádný valný úspěch nemělo. Nyní je potřeba na tento zápas co nejrychleji zapomenou a veškerou snahu upřít k posledním 4 zápasům.

V úterý došlo ke změně na trenérském postu, kdy po vzájemné dohodě mezi vedením a trenérem, dosavadního trenéra Gambu vystřídá na lavičce Stanislav Píšek s výpomocí od šéftrenéra Karla Jarůška. I přes to, že tým velmi dobře zná ze svého dlouhodobého působení jakožto hráč i kapitán, tak na rozkoukání na lavičce moc času nemá, jelikož si už v sobotu od 10:30 odbyde svojí trenérskou premiéru na lavičce Bohunic, když do Bohunic přijede předposledním tým tabulky, Tišnov. Zápas bude o něco speciálnější i pro trio Švancara, Schneider, Dang,  kteří v Tišnovu ještě nedávno působili.