Porážka v posledním domácím zápase podzimu

TJ Tatran Bohunice

1

FC Boskovice

2

Poločas: 1:2               Rozhodčí: Papuga - Mach, Krchňák               Diváci: 100

Branky: 17. Pavlík - 21. Živný, 28. Preč               ČK: 49. Švancara, 87. Schneider

Bohunice: Dang - Petřík, Král, Solanský, Imramovský - Pavlík, Schneider, Fiala, Červenák - Švancara, Baghdasaryan (75. Janusis)

Boskovice: Bednář - Stara (91. Dračka), Černý, Kolář, Preč, Müller, Živný (73. Vorlický), Tenora, Martínek, Daněk, Havlíček (88. Novák)

V sobotu A-mužstvo sehrálo svůj poslední podzimní zápas před domácím publikem a nemohli jsem mít lepší lákadlo než první tým tabulky, Boskovice. Zápas, ve kterém se spíše bojovalo o střed pole a kontrolu nad míčem, rozhodla nedisciplinovanost našich hráčů a karetní mariáš hlavního rozhodčí. Nadruhou stranu k vidění byly pouze 3 velké šance, které oba týmy dokázaly přetavit v gól, bohužel náš soupeř si dokázal vytvořit o tu jednu šanci navíc, a rozhodl tak zápas ve svůj prospěch. Boskovice o nichž je známo, že v jejich zápasech moc branek, až na vyjímku poslednícho zápasu, moc nepadá, se potrvdilo i v našem střetnutí. Dobrá kompaktní obrana a rychlý přechod do útoku byl Boskovický základ úspěchu. I přesto, že jsme se po krásné akci, po ose Fiala, Švancara, Pavlík, dostali do vedení, tak se nám ho bohužel dlouho nepodařilo udržet, když Boskovice po dvou akcích jak přes kopírák srovnaly. Nejprve jednoduchá ztráta vpředu následovaná dlouhým balónem do kraje a centrem do šestnácky. Ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem na hřišti, i přesto že jsme hráli většinu poločasu v 10 lidech, když byl možná trochu zbrkle vyloučen hlavním rozhodčím Švancara za prostesty a pak následně i o 9, když Schneider viděl dvě žluté karty a o obzvlášť u té první nikdo pochopil proč ji vlastně obdržel. Bohužel naše nedisciplinovanost, laxnost v defenzivní fázi a fakt, že jsme nedokázali přetavit žádný náběh z boku na kvalitní centr do vápna, nebo nás tam v tom vápně bylo málo způsobilo, že se nám 3 body udržet doma nepodařilo, i přesto, že jsme určitě horším mužstvem nebyli.

Nedá se nic dělat a je potřeba jet dál a v posledním zápase podzimu porazit v sobotu ve 14:00 Moravskou Slavii.