4

TJ Tatran Bohunice

2

Statistiky

Poločas: 1:1        Střelci: 31. Valenta, 51. Maršálek, 76. Čepil, 83. Koštuřík - Schneider, Král

Rozhodčí: Smekal - Malimánek, Šmíd        ŽK: Koplík - Švancara, Solanský, Roblík        Diváci: 200

Sestava

55. Petřík > Masařík, 58. Šembera > Baghdasaryan, 62. Sedlák > Pavlík, 86. Janusis > Mach

V úvodním kole nového ročníku Krajského přeboru A-mužstvo zavítalo na půdu soupeře, kde se nám ještě v historii nepovedlo vyhrát a bohužel ani letošní utkání v Mutěnicích nebylo žádnou výjimkou. Horší vstup do sezóny jsme asi nemohli přát, v zápase, kde jsme zbytečně dělali chyby, byli jsme pomalí a nedůrazní v soubojích, čehož domácí Mutěnice po zásluze využili. Když se k tomu přidá rozhodcovská trojice, která zřejmě byla na jiném fotbalu než měla být, tak je z toho porážka 4:2. Nemůžeme však hodnit celé utkání zcela negativně, byli pasáže, kdy jsme domácí přehrávali a kdyby se některé situace lépe zakončili, či otočili v náš prospěch, tak to mohlo dopadnout úplně jinak. Poté, co jsme vydrželi úvodní nápor domácích, jsme se ujali vedení v 17. minutě, když nádherný gól, skoro z půlky hřiště, vstřelil František Schneider. Domácí vyrovnali po našem nedůrazu před našim vápnem, když jsme nedokázali odkopnout míč, a tak Valenta i trochu se štěstím srovnal stav utkání. Do konce první půle jsme se ještě oklepali a vytvořili si pár šancí, a tu největší měl Pavlík, když z blízkosti neprostřelil brankáře. Do konce půle jsme se ještě dvakrát dožadovali odpískání pokutového kopu, a to nejprve po faulu na Švancaru a poté i za ruku v poslední sekundách prvního poločasu, ale rozhodčí Smekal byl v obou případech proti. Do vedení poslal hosty Maršálek, když využil nekoncentrovanost Bohunické obrany. Možnost na vyrovnání jsme mohli mít po dalším pokutovém kopu, který rozhodčí Smekal nesmyslně vytáhl z pokutového území na volný přímý kop, ze kterého Švancara trefil pouze zeď. Naši snahu o remízu opět zmařili naše chyby a to zejména v 75. minutě, když svým důrazem míč vybojoval Koštuřík, kterého dokázal zastavit pouze Roblík a to jen za cenu penalty, kterou Čepil v klidu proměnil. V závěru utkání jsme se snažili o snížení, když jsme stáhli obranu na 3 beky, což se nám vymstilo, když z jednoho brejku domácí hráči utekli a na 4:1 zvýšil Koštuřík (gól bohužel pro technickou chybu v sestřihu chybí). Korekci výsledku provedl Král z pokutového kopu, když si rozhodčí vymyslel penaltu i proti domácím.

V příšítím kole nás nečeká nic jednoduchého, když do Bohunic přijedou nevyzpytatelné Ivančice, se kterýma se střetneme v novém čase pro domácí utkání v 10:30