4

Branky: 37. Bílek J. - 18. a 22. Švancara, 65. Pavlík, 88. Bachdasaryan

Rakvice: Strýček - Singer, Bílek D. (29. Blažek), Juřena, Prachař, Rástočný, Peš, Švásta (39. Pátek), Havlena, Bílek J., Kubiš

Bohunice: Dang - Chlup, Solanský, Král, Masařík (69. Sedlák) - Pavlík (78. Hanusek), Fiala, Schneider, Mach - Švancara, Ullmann (66. Bachdasaryan)

Ve středu 1.8. A-mužstvo sehrálo svůj první ostrý zápas, když se představilo na půdě týmu I.A třídy, Rakvic. V krásném areálu a pro fanoušky nádherném počasí, byl k vidění zajímavý a otevřený zápas. I když se konečný výsledek může zdát jako jednoznačný, tak samotný průběh utkání tak jednoznačný nebyl. Rakvice hrály jednoduchý, ale účinný fotbal, který byl popořen našimi zbytečnými chybami v rozehrávce. Potřebné vedení a klid dodal Bohunicícm kdo jiný než Petr Švancara, když dvakrát unikl po levé straně a poté si pohrál s obranou soupeře, nejprve otevřel skóre utkání v 18. minutě a následně o 4 minuty později poslal dloubáčkem Bohunice do dvougólového vedení. Domácím se podařilo snížit těsně před koncem první půle, které nabudilo domácí tým do druhé půle. Dvougólové vedení Bohunice opět nabraly v 65. minutě, když se ještě Švancarovi nepodařilo překonat domácího brankáře, ale Pavlík se z dorážky už nemýlil. Těsně v závěru na 1:4 zvýšil Bachdasaryan, a spečil tak, po krásné akci s Machem, stav utkání a Bohunice se tak posouvají do druhé kola Krajského poháru.

Už v sobotu nás čeká SUPERPOHÁR na Slovensku v Dunajské Lužné od 17:30.