Podzimní jízda pokračovala i v Boskovicích

JE TO TAM!!!!! Po třinácté zněl v kabině vítězný pokřik v podzimní části a naši borci jsou podzimními půlmistry. Zároveň v historicky nejlepším podzimu Krajského přeboru a zároveň ve šňůře 28 zápasů bez prohry. Cesta k tomuto úspěchů nebyla vůbec jednoduchá, ale poctivým týmovým výkonem to naši borci zvládli, což potvrdili i v posledním podzimním utkání v Boskovicích. První poločas byl vyrovnaný s několika šancemi na obou stranách, ale druhý poločas patřil jednoznačně našemu týmu. O branky se v duelu postralo duo Král, Ševčík, a tak si naši borci odvezli důležité tři body, které znamenají 9 bodový náskok na čele tabulky. Už teď pro vás připravujeme ohlédnutí za celým podzimem a náhled do nesmírně zajímavé zimní přípravy.

FC Boskovice

0

TJ Tatran Bohunice

4

Poločas: 0:1            Rozhodčí: Chabiča - Kunický , Knecht                Počet diváků: 140

Střelci: 10. Král Marek, 49. Král Marek, 60. Ševčík Radim, 69. Ševčík Radim

Boskovice: Bednář - Stara (80. Dračka), Kolář, Závodný (60. Pokorný), Novák, Živný, Havlíček, Tenora, Daněk, Fadrný, Martínek

Bohunice: Dang - Imramovský, Král, Pavlíček (46. Ševčík), Masařík (12. Musil) - Schneider, Bednář, Lacko, Fiala, Petřík (86. Janusis) - Burčík (80. Ullmann)