Ohlédnutí za zimní přípravou

Kádr pro JARO 2018

Samotná zimní příprava trvala něco přes 3 měsíce, kdy jsme naplno využili naši umělou trávu. Absolvovali jsme sice o něco méně přípravných utkání než bylo v plánu, a to díky nedostavení se soupeře z důvodu nemoci, či silným mrazům. V přípravě jsme si poradili s Bučovicemi, Žebětínem či Troubskem, však nad naše síly by kvalitně hrající Blansko či Kuřim. V posledním zápase jsme sice vedli proti 3. celku divize, Rosicím, ale vedení se nám udržet nepodařilo. 

Ani v jednom z odehraných přípravných utkání však trenérovi nebyla k dispozici ta nejsilnější možná sestava a to vlivem několika zranění a nemocí, což může sice v někom vzbuzovat obavy o nesehranosti, ale nadruhou stranu tým spolu absolvoval nespočet tréninkových jednotek a navíc v posledním přípravném utkání proti Rosicím, a to i v nekompletní sestavě, odehrál velice kvalitní utkání, což s ohledem na sobotní utkání vzbuzuje optimismus. 

Kádr pro Jarní část soutěže

Během zimní přápravy došlo k několika zásadním změnám v týmu, do Rakouských soutěží odešlo trio základní sestavy Píšek, Jukl, Táborský, a tak trenérovi Jarůškovi nezbývalo nic jiného než zaplnit tyto díry a zvolil už několikrát osvědčenou metodu a bude tedy v jarní části sezóny vsázet na mladé odchovance. Do týmu se během zimní přípravy zapojilo několik dorostenců a z Rosic přišel mladý obránce Daniel Chlup. 

Brankáři: Roblík, Gruber, Zhoř

Obrana: Král, Musil, Chlup, Čermák, Masařík, Hanusek, Torlakidis
Záloha: Fiala, Gremmel, Mach, Hrazdíra M., Hrazdíra T., Pavlík, Sedlák
Útok: Burčík, Ullmann, Baghdasaryan, Šembera, Janusis