Ohlédnutí za vítězstvími se Svratkou a Mutěnicemi

Výborný výkon se Svratkou

A-mužstvo porazilo doposud první tým Svratku Brno vysoko 0:4 (0:2), když se o branky postarali Lacko, Burčík, Král a premiérově se trefil Richard Němec. Naši hráči měli celý zápas pod kontrolou a s přehledem zvládli toto utkání.

FC Svratka Brno

0

TJ Tatran Bohunice

4

Poločas: 0:2          Rozhodčí: Chabiča - Hanák , Knecht               Počet diváků: 300

Střelci Krumlov: 17., 63., 70. Bogner Patrik, 75. Zelníček

Střelci Bohunice: 29., 44. Pavlíček Martin, 31., 83. Král, 49. Bednář, 76. Ševčík

Svratka: Svoboda (46. Strakoň) - Pluháček, Svensson, Zeman, Huráb (67. Jahoda), Svoboda (85. Štrobl), Musil, Kratochvíl (46. Malůšek), Hansl (80. Koutný), Zlámal, Řezník

Bohunice: Zach - Masařík, Král, Šplíchal, Pavlíček - Lacko, Ševčík (62. Němec), Schneider (74. Musil), Fiala, Petřík (87. Janusis) - Burčík (80. Ullmann)

Statistiky

Video

Po dlouhé době výhra nad Mutěnicemi

Naši hráči předvedli výborný první poločas, i přesto že brzy prohrávali, tak dokázali vzápětí srovnat zásluhou dalekonosné střely Lacka, který měl i podíl na druhém gólů, když po faulu na něj proměnil pokutový kop Král. Za stavu 2:1, předvedl dva výborné zákroky Zach, a podržel tak náš tým. Burčík pak přidal dva pěkné góly a bylo to 4:1. Ve druhém poločase jsme spíše kontrolovali průběh utkání, i přes snížení Čepila na 4:2, jsme si připsali 3 body do tabulky.

4

FK Mutěnice

2

Poločas: 4:1            Rozhodčí: Kučera - Šidlo, Šmíd           Počet diváků: 150

Střelci: 6. Lacko Ivan, 9. Král Marek , 25. Burčík Nikolas, 44. Burčík Nikolas - 3., 54. Čepil Marcel

Bohunice: Zach - Masařík, Král, Šplíchal, Musil (58. Němec) - Lacko, Ševčík (85.Bachdasaryan), Pavlíček, Fiala, Petřík (91. Janusis) - Burčík (87. Ullmann)

Mutěnice: Myšák (63. Gebhart) - Maršálek H., Kupčík, Trávník (66. Lamáček), Novotný - Drápal (34. Vydařilý, Koplík, Maršálek J., Holešinský (73. Schüller) - Koštuřík, Čepil (84. Michna)