Obrat v Ratíškovicích

Pátek nám přinesl první venkovní zápas a zároveň další hektický zápas. Jako kdyby se naši hráči zapomněli ještě na cestě, když ve 12. minutě prohrávali v Ratíškovicích 2:0. 100% úspěšnost Ratíškovic v proměňování svých 2 velkých šancí, které v zápase měly, však jim k bodům nepomohla, když ještě do první půle srovnal z penalty Schneider, a to po faulu na Ševčíka (záběr zákroku nebyl k dispozici). Ve druhé půli se projevilo, jak silný a široký kádr má naše mužstvo, když střídající hráči oživili hru a nasměřovali náš tým ke třem bodům. Nejprve se v 70. minutě prosadil Burčík, který hlavičkou nedal šanci domácímu gólmanovi šanci. V 77. minutě ve skrumáži před domácí bránou nejlépe zorientoval Pavlíček, který stejně, jak v minulém utkání, vstřelil vítezný gól.

Pozor, před námi jsou dvě brněnské derby, a to nejprve ve STŘEDU od 17:00 v Bytrci a pak v sobotu 10:15 proti Spartě Brno.

FK Baník Ratíškovice

2

TJ Tatran Bohunice

3

Poločas: 2:1          Rozhodčí: Malimánek - Kučera, Pecher           Počet diváků: 370

Střelci: 10. Konečný, 12. Bábíček - 30. Schneider, 70. Burčík, 77. Pavlíček

Ratíškovice: Chromý - Kundrata (84. Měsíček), Skřivánek, Konečný, Marcián, Vrba (79 . Dobeš), Petrák, Knotek Tomáš (73. Bábíček T.), Bábíček J., Chytka (87. Balus), Tomšej

Bohunice: Zach - Chlup (69. Fiala), Šplíchal, Král, Imramovský (56. Masařík) - Němec (46. Ryšavý), Schneider, Ševčík (84. Šembera), Lacko (46. Burčík), Petřík - Pavlíček