Nejenom hodnocení uplynulé sezóny

Letní příprava na novou sezónu se pomalu rozbíhá, ale než se tak zcela stane je potřeba zhodnotit uplynulý ročník 2018/19. Bohunické A-mužstvo se v uplynulé, nesmírně vyrovnané sezóně umístilo na konečném 5. místě. Vítězem krajského přeboru i poháru se stal TJ START Brno, však za ním se strhl těžký boj o 2. místo. Bohunice, Ráječko, Mutěnice a Bosonohy měly shodně 55 bodů, což se nikdy předtím v Krajském přeboru nestalo, a musela tak rozhodnout vzájemná minitabulka, která však nehrála ve prospěch našeho týmu, a náš tým tak skončil na 5. místě. 

Za jarní část soutěže si však naši hráči zaslouží pochvalu a nebýt prvních dvou zápasů s Mutěnicemi a Ivančemi, tak to mohla být perfektní půlsezóna. Na jaře naši hráči pouze 2x prohráli, 4x remizovali a 9x vyhráli a v rámci jarní půlsezóny jim patří 3. místo s 31 body (START 38b, Ráječko 32b). Navíc si stále držíme 13 zápasovou šňůru bez prohry v krajském přeboru. 

Konečná Tabulka 2018/2019

Výsledky našeho mužstva

Podzim 

.

Jaro

24

33:33

7V - 3R - 5P

BODY

SKÓRE

BILANCE

31

46:15

9V - 4R - 2P


Statistiky

Nejlepším bohunickým střelcem se stal kapitán Marek Král, který nastřílel 13 branek, za ním skončil Nikolas Burčík s 10, který si připsal jediné 2 bohunické hattricky v sezóně, dále David Petřík s 8 a Ivan Lacko se 7 brankami. O nejlepšího střelce krajského přeboru se podělili Radim Záruba (MS) a Ondřej Přichystal (Sparta) s 29 brankami. 

Co se týče brankářů a jejich vychytaných nul, tak Peter Balčirák si připsal 3 nuly a Viktor Zach nuly 2, a ti nejlepší teda Karel Němeček (Ráječko), Tomáš Maloň (Bosonohy) nul 9.

V rámci karetních trestů, jsme v uplynulé sezóně jako tým obdrželi 3 červené karty a 44 karet žlutých. V uvozovkách našim nejtrestanějším hráčem byl František Schneider, který si připsal 1 červenou a 9 žlutých karet. 


Změny v kádru pro letní přípravu 

Realizačnímu týmu bude pro letní přípravu k dispozici 24 hráčů. Během letní pauzy došlo ovšem k několika změnám v kádru, ze kterého odešli 5 hráčů. Naopak se do ní zapojilo 6 nových hráčů, kteří jsou zde na zkoušku a měli by se zapojit do kádru po dokončení přestupových jednání. 

Odchody: Peter Balčirák (Zastávka), Dominik Roblík, Jan Pavlík, Jiří Solanský (všichni Dosta Bystrc), Urbánek Otto (Rozsochy)

Noví hráči v přípravě: Robert Dang (Sparta Brno), Ševčík Radim (Blansko), Ryšavý David (Troubsko), Pavlíček Martin (Luhačovice), Rada Milan (St. Lískovec), Nejezchleba Vít (z dorostu)

V letní přípravě jsou následující hráči:

V brance: Viktor Zach, Robert Dang

Obrana: Marek Král, Jakub Šplíchal, Dominik Musil, Ondřej Masařík, Jaroslav Čermák, Pavel Imramovský, Daniel Chlup

Záloha: František Schneider, Radim Fiala, Ivan Lacko, David Petřík, Radim Ševčík, Michal Šembera, Nikolas Janusis, Jakub Bartoněk, Vít Nejezchleba,

Útok: Nikolas Burčík, Ondřej Ullmann, Martin Pavlíček, David Ryšavý, Milan Rada, Armen Baghdasaryan