Jedna série musí někdy skončit

34 zápasů trvalo než naši borci našli přemožitele v soutěžním zápase Krajského přeboru. V neděli jsme podlehli soupeři z Komárova, Spartě Brno, v zápase jež moc fotbalové krásy nenabídl. Brněnské derby bylo plné soubojů, nákopů a na vyložené šance bylo hodně skoupé. Výsledek nedělního zápasu musíme brát s pokorou, že to nebyl náš den. Sparta Brno byla produktivnější, když z jediné šance prvního poločasu vytěžila vedoucí branku. V druhém poločase byl lepší náš mančaft, což jsme hned z jeho úvodu potvrdili brankou. Následný tlak jsme nedokázali zužitkovat a přidat druhý gól, i když jsme měli několik tutových šancí. Bohužel jsme neudrželi koncentraci a obdrželi gól. Je potřeba se poučit a uvědomit si, že každá série musí někdy skončit. Jedeme dál, ve hře je ještě 24 zápasů!!

TJ Tatran Bohunice

1

FC Sparta Brno

2

Poločas: 0:1           Rozhodčí: Machorek - Budovič, Lazar               Počet diváků: 350

Střelci: 61. Nikolas Burčík - 41. Mohamed Traore, 82. Jakub Pojsl

Bohunice: Zach - Kotoun, Král, Šplíchal, Musil - Pavlíček, Schneider, Lacko (78. Ullmann), Ševčík, Petřík - Burčík

Sparta Brno: Bílý - Michalec, Zavadil, (52. Demko) Krejčí (76. Pojsl), Přichystal (86. Kříž), Traore (90. Zeman), Durek (83. Bílek), Loprais, Košut, Mičko, Kvasnička