Jaro je tady!

aneb ohlédnutí za zimní přípravou

Více než 2 měsíce dlouhá zimní příprava je u konce a už v neděli naše mužstvo nastoupí v prvním mistrovském utkání proti Mutěnicím. Zimní příprava pod taktovkou nového trenéra Stanislava Píška proběhla vesměs na nově zrekonstruované umělé trávě a pak i v areálu Luhačovic, kam jsme odcestovali na soustředění. V přípravě, do které se zapojilo i sedm nových, či staronových tváří, proběhla podle představ trenérského týmu a vedení, a absolvovali jsme v ní 7 přátelských utkání, ve kterých jsme pouze jednou prohráli, a to s Luhačovicemi. V posledních dvou přípravných utkáních jsme narazili na Bzenec a Rajhrad. 

Bzenec - Bohunice (2:3)

Dva týdny zpátky jsme odehráli přátelské utkání s papírově nejsilnějsím soupeřem přípravy Bzencem, a to na nádherném hřišti ve Vracově, za které by se nemuselo stydeť ani jakékoliv ligové mužstvo. V zápase, v jemž jsme dvakrát prohrávali, a to po dvou našich chybách v rozehrávce, jsme však dokázali zápas otočit, a porazit tak divizní mužstvo, a to zásluhou Lacka, Schneidera a Šplíchala. 

Generálka, Bohunice - Rajhrad (9:0) 

V sobotní generálce, která se pro nepřízeň počasí odehrála "pouze" na umělé trávě, jsme přivítali tým I.A třídy, Rajhrad. V zápase, ve kterém dostali příležitost skoro všichni hráči, měl sloužit pro nastolení pohody před nedělním mistrákem, což se i povedlo, když jsme Rajhrad porazili vysoko 9:0 (4:0).

Sestava: Zach (Roblík), Masařík (Čermák), Král, Šplíchal, Musil (Solanský) - Schneider (Urbánek), Petřík (Pavlík), Burčík (Janusis), Lacko, Imramovský (Sedlák) - Švancara

Branky: 3x Urbánek, 2x Burčík, Sedlák, Schneider, Petřík, Švancara

Kádr pro jarní část


Jen několik dní zbývá do začátku jarní části soutěže a na poslední chvíli došlo ke dvěma změnám v našem týmu. Do týmu přichází z divizního Blanska Jakub Šplíchal a z týmu naopak odchází po vzájemné dohodě Petr Švancara, a tak na soupisce pro jaro figuruje 26 hráčů, tedy:

V bráně

Peter Balčirák, Viktor Zach, Dominik Roblík, Marek Gruber

Obrana

Marek Král, Domink Musil, Jakub Šplíchal, Daniel Chlup, Ondřej Masařík, Jaroslav Čermák, Jiří Solanský

Záloha

František Schneider, Ivan Lacko, Radim Fiala, Pavel Imramovský, Jan Pavlík, David Petřík, Matúš Červenák, Michal Šembera, Nikolas Janusis, Jakub Bartoněk, Adam Sedlák, Otto Urbánek

Útok

Nikolas Burčík, Ondřej Ullmann, Armen Baghdasaryan