Poločas: 0:1              Střelci: 44. Král, 46., 56., 76. Burčík

Rozhodčí: Henček - Kardelis, Olša (všichni SVK)                 Diváci: 120

Veselí: Motyčka - Grabec (46. Symerský), Joch, Radmil, Pollák (76. Brákora), Linek, Suchánek, Vaďura, Hodonský (51. Růžička), Prajza, Vardan

Bohunice: Doležal - Chlup, Král, Masařík, Čermák - Mach (89. Macháček), Musil, Lacko (83. Baghdasaryan), Pavlík,  - Ullmann, Burčík

Fauly: 13:13                Žluté karty: Suchánek - Masařík

Střely celkem: 10:7 z toho na bránu: 3:4               Rohy: 3:0               Ofsajdy: 1:3

V sobotním utkání jsme sehráli utkání ve Veselí nad Moravou, tedy se soupeřem se kterým jsme na podzim zažili gólovou přestřelku, když utkání skončilo 4:3 ve prospěch našeho mužstva. Podobný ráz utkání se mohl očekávat i v sobotu, jelikož Veselí je známo dobrým útočným stylem hry, kterého vždy však sráží hrubé chyby v obraně. První poločas zrovna nebyl moc atraktivní pro stovku diváků, která dorazila na fotbal, když do 30. minuty, byly k vidění pouze dvě střely, po jedné střele na každé straně. Důležitý první gól vstřelil náš tým po sérii standartních situacích v úplném závěru první půle, a to jmenovitě stoper a kapitán Král. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a hned ve 46. minutě jsme přidali druhý pojišťovací gól, a to poté, co se trefil Burčík, který si tak otevřel svůj gólový účet ve Veselí. V zápětí mohli domácí srovnat, ale jejich šanci na brankové čáře zlikvidoval Doležal. O deset minut později, Burčík svým druhý gólem v utkání zvýšil už na 0:3, když trošku se štěstím protlačil míč za domácího brankáře. V zápětí opět domácí mohli korigovat stav utkání, ale z těsné blízkosti domácí útočník minul levou tyč bohunické brány. Těsně před koncem Burčík dovršil hattrick, a upravil tak konečný stav utkání na 0:4.

Už v úterý se naši hráči představí na půdě Sparty Brno, kde sehrají odložené první jarní kolo. Výkop utkání je v 16:30 v Komárově.