Důležité vítězství s Líšní

V zápase, který převyšoval kvality krajského přeboru, a to před zraky pěkné divácké kulisy, byli úspěšní naši borci!!! I přesto že jsme dvakrát prohrávali, tak jsme nic nevzdali, když dvakrát srovnali Petřík a Burčík a potom se v 77. minutě k volnému přímému kopu postavil Lacko a bylo to 3:2. Touto výhrou se naši borci posunuli na PRVNÍ MÍSTO!!! A zároveň to byl náš 22. zápas krajského přeboru v řadě bez prohry. V neděli se pokusíme na tuto sérii navázat, když zajíždíme do Moravského Krumlova.

TJ Tatran Bohunice

3

SK Líšeň "B"

2

Poločas: 1:1            Rozhodčí: Budovič - Musil, Kučera                  Počet diváků: 310

Střelci: 20. Petřík David, 53. Burčík Nikolas, 77. Lacko Ivan - 5. Málek Jaroslav, 47. Vintr Marek

Bohunice: Zach - Masařík, Král, Šplíchal, Pavlíček - Lacko (90. Janusis), Ševčík (64. Ryšavý), Bednář (86. Ullmann), Fiala, Petřík - Burčík (77. Musil)

Líšeň "B": Rychetský - Rudyk, Minářík, Luskač (58. Špička), Kapusta (84. Čadílek), Walla (62. Milotínský), Bohuslav, Málek, Šperka, Vintr, Rolinek, (72. Dostálek)