Drama s Morendou

Drama do poslední minuty, tak by se dal shrnout úvodní zápas letošního ročníku krajského přeboru. V 86. minutě ještě svítilo na světelné tabuly skóre 1:2 pro hosty. I když jsme od 21. minuty vedli po premiérovém gólů Ryšavého 1:0, tak hosté z Moravské Slavie dokázali otočit průběh utkání. Naši hráči nic nezabalili a byli za to odměněni když se v 86. trefil Ullmann a v nastavení pak Pavlíček, a náš tým si tak připsal cenné tři body na úvod sezóny.

TJ Tatran Bohunice

3

SK Moravská Slavia

2

Poločas: 1:0         Rozhodčí: Malimánek - Kučera, Pecher             Počet diváků: 370

Střelci: 21. Ryšavý, 86. Ullmann, 90. Pavlíček - 21. Zatloukal, 73. Aldin

Bohunice: Zach - Chlup (78. Němec), Šplíchal, Král, Imramovský (84. Ullmann) - Ryšavý (67. Masařík), Schneider, Fiala (71. Burčík), Lacko (54. Ševčík), Petřík - Pavlíček

Mor. Slavia: Velan - Křap, Kubík (91. Dufek), Aldin, Vala - Lízal, Ovsepjan (64. Svoboda), Černý, Axamit, Zatloukal - Cupák

Statistiky

Hodnocení trenéra

pro Jihomoravskyfotbal.cz

Prvních 25 minut bylo dle našich představ a plnili jsme přesně to, co jsme si řekli. Dali jsme branku a měli 3 další příležitosti. Bohužel jsme pak přestali běhat, strašně jsme rozšířili hřiště a soupeř měl najednou daleko více prostoru. Bohužel po našich hrubých chybách jsme inkasovali dvě branky. Vše jsme potom vsadili na jednu kartu a chtěli vyrovnat za každou cenu. To se nám naštěstí podařilo a k tomu gól v poslední minutě na 3:2, byla pro nás paráda. Musím, ale pochválit soupeře, hrál velmi kvalitně a byli i výborně nachystaný po fyzické stránce. Pro nás šťastné vítězství a na začátek sezóny strašně důležité. Bohužel kaňkou na vítězství je zranění Lacka. Přeji mu brzké uzdravení a návrat na trávník.