Dorost na úvod jara vyhrál

V úvodním kole naši dorostenci narazili doma na tým Šlapanic, který po podzimu byl o 3 příčky před námi. Poté, co jejich první jarní kolo bylo odloženo, chtěli naši dorostenci vstoupit do jarní části soutěže vítězně a to jsem také i povedlo, když porazili Šlapanice 2:1 (1:1).

Reportáž

V 5. minutě měli první příležitost naši dorostenci, když zpoza velkého vápna vystřelil Sedlák, bohužel jeho střela skončila pouze na tyči hostující brány. O pět minut později, měl Sedlák, další příležitost, poté co se proháčkoval hostující obranou. Jeho akce však brankou neskončila, když jeho zakončení z těsné blízkosti skončilo vedle levé tyče. Bohunice toho však nemusely litovat dlouho, když z následné akce se prosadil Janusis, který využil závaru a nedorozumění šlapanické obrany ve vápně, a Bohunice tak mohly jít do vedení 1:0. V 21. minutě, vystřelil dalekonosnou střelu za hranicí půlkruhu hostující Soukup a k údivu všech diváků a hráčů, jeho střela skončila v bohunické bráně. Ke konci první půle měl obrovskou šanci opět Sedlák, který dokázat vystihnout nepřesnost ve šlapanické rozehrávce, ale v tváří tvář hostujícímu brankářovi svoji šanci trestuhodně zahodil. V úvodu druhé půle se mohli naši hráči opět radovat, když šli opět do vedení, poté co se prosadil po centru bohunický Božek. V 55. minutě, mohly jít Bohunice do dvoubrankového vedení, když po centru z pravé strany, byl na malém vápně osamocený jeden z bohunických útočníků, který však přestřelil. V 75. minutě, mohly Šlapanice srovant, když hostující Kareš kopal přímý volný kop, ale jeho střela skončila pouze na břevně domácí brány, a když Šlapanice nevyužily zaváhání bohunické rozehrávky v samém závěru, tak si Bohunice připsaly teprve druhé sezóní vítězství.