6

Rájec-Jestřebí

0

Reportáž

V 6. utkání jara společné družstvo dorostů Bohunic a St. Lískovce přivítalo hosty z Rájce-Jestřebí a připsalo si 6 jarní výhru s impozatním skórem 35:2. V 5. minutě, po nedorozumění v naší defenzivě se hostující Cerhák dostal do samostatného úniku proti naší bráně, na poslední chvíli ho dokázal navrátivší Chlup čistě od míče odstavit, a nedal tak příležitost hostujícímu útočníkovi k zakončení. V podstatě toto byla jediná výraznější šance, do které se hosté dostali, protože po zbytku utkání náš tým dominoval, a to zejména i díky domácímu kapitánovi týmu Milanu Radovi, který si připsal 3 asistence a 2 branky. V 21. minutě, po Pejchově přetaženém centru z pravé strany, se k míči dostal nalevo osamocený Janusis, který propápil mezi nohami hostujícímu brankáři míč do sítě, a poslal tak náš tým do vedení. V 35. minutě, po krásné individuální akci Rady, který se dokázal uvolnit ve vápně a následně naservíroval míč Bartoňkovi, který v tváří tvář brankáři hostí nezavázal. Do poločasu mohl náš tým přidat další branku, ale přímý volný kop zpoza velkého vápna, hostující Šamšula konečky prstů vyrazil na roh. Výborný vstup měl náš tým do drué půle, když po necelých 4 odehraných minutách šel do trojbrankového vedení, když se Rada uvolnil přes hostujícího stopera, a jak na stříbrném podnosu míč nachystal Nejezchlebovi, který v klidu proměnil svoji příležitost. 70. minuta a náš tým vedl už 4:0, když za svůj dobrý výkon byl odměněn domácí kapitán Rada, když obešel hostujícího stopera a jeho střílený centr do vápna, s lehkou pomocí hostující obrany, skončil v síti. Netrvalo to ani pět minut a dlouhý výkop domácího brankáře našel za obranou osamoceného Radu a ten šajtlí k levé tyči přidal svůj druhý gól v utkání. Na konečných 6:0 upravil po rohu Rady, domácí stoper Krejčí, a zpečetil tak výsledek utkání, ve kterém naše mužstvo předvedlo kvalitní výkon a do ničeho hostující tým nepustilo.