Domácí výhra s Tišnovem

TJ Tatran Bohunice

3

AFK Tišnov

2

Poločas: 1:0                   Rozhodčí: Bělák - Julínek, Malimánek                   

Střelci: 40., 65. Švancara, 70. Fiala - 81. Zdražil, 85. Prokopčuk   

Diváci: 180                    ŽK: Švancara, Janusis - Vít, Babička, Pohl, Chlup, Zdražil

Bohunice: Dang - Imramovský, Solanský, Král, Petřík - Červenák (76. Masařík), Schneider, Fiala - Švancara, Baghdasaryan (74. Janusis), Pavlík (87. Chlup)

Tišnov: Jícha - Seyfert, Vít, Zdražil V., Babička, Pohl, Mašek J. (70. Prokopčuk), Chlup, Mašek M. (74. Gaži), Zrdažil T. (70. Pospíšil), Panovský

A-mužstvo v sobotu nastoupilo pod taktovkou nového trenéra Stanislava Píška proti Tišnovu. Trenérská premiéra to byla úspěšná, i přesto že mu v závěru naši hráči trošku zabrnkali na nervy, když dovolili úplně zbytečně Tišnovu zdramatizovat utkání ze stavu 3:0 na 3:2. Naštěstí vyrovnávací gól nepřipustili, a tak si připsali 6 sezónní vítězství. 

Základní sestava doznala několik změn oproti předcházejícím utkáním, do základní sestavy dokonce poprvé nakoukla i nová slovenská posila Matúš Červenák, který výrazně oživil naši hru dopředu. Ve hře našeho týmu bylo vidět několik zásadních změn a to zejména v kombinační hře. K vidění bylo daleko více kombinačních akcí po zemi, i když jsme měli trošku problémy s finální přihrávkou, tak se nám podařilo si vytvořit dostatečný počet šancí, ze kterých jsme proměnili tři a ujali jsme se tak pohodlného vedení 3:0. V závěru to vypadalo, jako kdybychom se uspokojili tímto vedením a polevili jsme a to zejména v důrazu a koncetraci při hře do zadu, čehož Tišnov dokázal využít a dokonce snížil na rozdíl jednoho gólu. Další komplikaci náš tým už nepřipustil a po výhře 3:2 jsme si připsali cenné body do už tak vyrovnané tabulky. 

Před novým trenérem a celým týmem nečeká v posledních 3 kolech nic lehkého, jelikož nás čekají dvě brněnské derby, a to první už v sobotu od 14:30 na Svratce, a poté v kole posledním na Moravské Slavii. Mezitím v posledním domácím utkání přivítáme ve šlágru kola první tým tabulky, Boskovice. 

Statistiky

Video

Tabulka k 12. kolu