Deštivá domácí výhra s Bosonohami

V pátečním velice deštivém počasí na terénu na samé hraně regulérnosti jsme odehráli nesmírně těžký zápas v brněnském derby proti Bosonohám. Bojovný zápas, který moc šancí nenabídl, jsme zvládl a připsali si první domácí výhru sezóny. Zápas velice speciální pro nás, jelikož se o jedná o 30. soutěžní zápas bez prohry, tentokrát i s nulou vzadu. Obrana společně s brankářem Zachem podala velice koncentrovaný výkon a dokonce v prvním poločase Bosonohám nedovolila vystřelit. Poctivý výkon dozadu, který obohatili ještě Nikolas Burčík, a to gólem z voleje, a pak i Radim Ševčík svým 3. zásahem sezóny, znamenal, že máme na kontě velice cennou a důležitou výhrou. Už v neděli nás čeká další důležitý a velice náročný zápas na půdě Mutěnic.

TJ Tatran Bohunice

2

FK SK Bosonohy

0

Poločas: 1:0          Rozhodčí: Budovič - Rosa, Špaček             Počet diváků: 100

Střelci: 42. Nikolas Burčík, 75. Radim Ševčík

Bohunice: Zach - Chlup, Král, Šplíchal, Ullmann (70. Imramovský), Burčík, Pavlíček, Petřík, Ševčík, Šmerda (88. Janusis), Lacko

Bosonohy: Šimoník - Machát (76. Chalupský), Moučka (81. Varga), Šíma, Dostálek, Pavliš, Makiš, Osladil, Lerch, Burdov, Bábeľa (65. Havlík R.)

Hodnocení od trenéra Stanislava Píška

pro web Jihomoravskyfotbal.cz

"Strašně těžký zápas na strašně těžkém terénu. Utkání nebylo tak pohledné, o to víc bylo plné nasazení. Hosté byli lepší na míči a my měli větší vůli po vítězství. Konečně jsme udrželi čisté konto. Obranu výborně řídil brankář Zach a Splichal. Ale pochvalu zaslouzi celé mužstvo."