Den druhý a výhra nad Tureckou Antalyi Laraspor

V rámci druhého dne jsme absolvovali ranní předzápasový trénink, kde jsme nacvičovali různé standardní situace a signály a celkově se připravovali na naše odpolední měření s 8. týmem 5. nejvyšší turecké ligy, Antalyi Laraspor. Turecký tým jsme porazili vysoko 6:2, když se dvakrát prosadili Burčík s Bednáře a po gólu Schneider s Petříkem. Obzvlášť první poločas byl v naší režii, když jsme kontrolovali vývoj zápasu a tvořili si šance, které jsme proměňovali, a tak po poločase byl stav utkání 5:0. S padající tmou, se s nadsázkou dalo říct, že se i smrákalo nad tempem hry, které nebylo tak vysoké a začali jsme dělat zbytečné chyby. V celkovém hodnocení zápasu, musíme být však spokojení obzvlášť s faktem, že jsme měli možnost si vyzkoušet zápas na začátku března na kvalitní přírodní trávě, což už je samo osobě velká výhoda oproti ostatním týmům v KP, a zároveň se nám dařilo do hry přenášet prvky, které trénovali celou zimní přípravu.