Bohunice porazily Moravský Krumlov

TJ Tatran Bohunice

Moravský Krumlov

6:0  (1:0) 

Branky: 36. Burčík, 46. Ullmann, 63. Ullmann, 67. Burčík, 78. Čermák, 86. Šembera

Rozhodčí: Piatka - Tománek, Vašš    (Horák)

Bohunice: Gruber - Pospíšil, Musil, Král, Masařík - Hrazdíra, Hlavoň (70. Šabršula ), Fiala                                     (77. Čermák), Mach (83. Hanusek) - Burčík (75. Šembera), Ullmann

M. Krumlov: Smékal - Hlučil, Vošmera, Svoboda, Matějka - Dvořáček (55. Zelníček), Adamík,                                Novák (55. Keibl), Machotka, Staněk, Řezáč

Reportáž

Duel s Moravským Krumlovem by se dal charakterizovat jako duel dvou různých poločasů. V prvním poločase byl výkon našich hráčů spíše průměrný a nevýrazný, i když se nám podařilo vstřelit zásluhou Burčíka gól. V druhém poločase Bohunice zlepšily a hlavně zpřesnily kombinaci a s faktem, že Krumlov otevřel svoji obranu, se naši hráči dostávali do vyložených šancí, které dokázali proměnit, a tak druhý poločas vyhráli zaslouženě 5:0 a celkově zápas 6:0.

Bohunice byly v zápase papírovými favority, což potvrzovaly od prvních minut svoji převahou a držením míče, bohužel jim v přechodu do zakončení chyběla nějaká finální přihrávka. První větší šance prvního poločasu byla zároveň i prvním gólem utkání, když v 37. minutě Burčík nevypustil souboj a dobrým presinkem vybojoval míč, který se snažil hostující obránce pustit do zámezí a z následného samostatného průniku podél čáry dokázal prostřelit brankáře a otevřel skóre utkání na 1:0.

Do druhé poločasu naši hráči vstoupili nejlepším možným způsobem, když po 50 vteřinách druhého poločasu se uvolnil Hrazdíra a následným centrem našel Ullmanna, který zvýšil na 2:0. V 50. minutě mohl přidat svůj druhý Ullmann, když mu nechali hostující obránci prostor ve vápně, jeho střela však skončila jen na levé tyči. V 63. minutě přišla další branka Bohunice, kdy Fiala lobem přes rozhozenou hostující obranu vyslal Ullmanna, který se nemýlil, a Bohunice se ujaly vedení 3:0. A už za 4 minuty se naši hráči radovali znovu, když opět Burčík dobrým tlakem na hostujícího obránce vybojoval míč a krásným obstřelem brankáře navýšil na 4:0. V 78. minutě skóre na světelné tabuli ukazovalo stav už 5:0, když se trefil střídající Čermák, který byl na hřišti se vším všudy pouhou 1 minutu. Finální podobu výsledku stanovil bohunický odchovanec, který se vrátil ze Zbrojovky, Michal Šembera, když se v 86. minutě dokázal prosadit po rohovém kopu Čermáka. V závěrečných minutách se ještě vyznamenal Gruber, když si dvěma důležitými zákroky uhájil svoji první nulu v sezóně.

Sobotní zápas s Moravským Krumlovem byl vstupem do tzv. anglického týdne, který čeká na naše hráče, a k viděním budou hned 2 brněnské derby. Ve vloženém středečním kole naši hráči jedou na půdu nepříjemných Bosonoh. Středa je zároveň státním svátkem a tak výkop utkání je v tradičních 15:30. A v neděli je na pořadu poslední podzimní brněnské derby s Bystrcí a výkop nedělního utkání je v 15:00 v Bystrci. 

Video