Bohunice podlehly v přípravě Ivančicím

V prvním ostrém přípravném zápase naši hráči narazili na svého soupeře z krajského přeboru, Ivančice. Tento zápas naznačil, že ještě naše hráče čeká cesta k tomu, aby se vyrovnali s velkým letním odchodem hráčů a se zapracováním dorostenců anebo nových posil. Ze základní sestavy z jara, byla v Ivančicích k dispozici pouze čtveřice hráčů: Král, Fiala, Hlavoň a Ullmann. Prostor ve hře dostalo všech 14 hráčů, kteří přijeli do Ivančic, a na některých bylo vidět, že chtěli tuto šanci využít na maximum. V celkovém součtu naši hráči měli více příležitostí na to vstřelit branku, ale jejich efektivita nebyla taková jako u domácích, kteří dokázali využít dvou zaváhání v bohunickém bránění. V zápase bylo vidět, že našim hráčům chybí ještě souhra a přesnost v zakončení, která byla vidět na jaře. Na druhou stranu, bylo k vidění pár pěkně vykombinovaných akcí od našich hráčů. První poločas skončil nerozhodně, poté co se naši hráči ujali vedení, kdy po krásné akci Macha, Bachdasaryana s Ullmanem. Domácí hráči dokázali vzápětí vyrovnat, když využili standartní situaci, při které Hrazdíra neuhlídal protihráče. Druhý poločas byl velmi fyzicky náročný, nejen díky obrovskému ivančickému hřišti, ale i nepříjemnému počasí. Druhý gól padl po centru z pravé strany, který se nepodařilo udržet v rukavicích bohunickému brankářovi, a dorážka ivančickým útočníkem byla jen formalita. Ke konci zápasu měl Ullmann dvě velké příležitosti, které nedokázal proměnit, a tak naši hráči podlehli Ivančicím 1:2.

Ve středu od 17:00 naše hráče čeká poslední přípravný zápas v Rajhradě a už o víkendu na ně čeká první ostrý zápas sezóny, sice se bude v uvozovkách jen jednat o první kolo Jihomoravského krajského poháru, ale bude to nesmírně důležitý test před prvním zápasem sezóny proti Spartě Brno. 1. kolo Krajského poháru je v plánu na neděli 7.8.2016 od 17:00 a to na půdě vítěze duelu Šaratice - Dražovice.

Bohunice: Roblík - Čermák, Král, Hanusek, Pospíšil (Macháček) - Šedrla (Hrazdíra), Hlavoň, Fiala, Mach (Pavlík) - Ullmann, Bachdasaryan