Bezbranková remíza s Mutěnicemi

V nedělním duelu jsme narazili na tradičního rivala, FK Mutěnice. Půda v Mutěnicích je pro nás hodně specifická, protože moc bodů z ní neodvážíme, a tak jsme věděli, že nás nečeká nic jednoduchého. Velice náročné utkání, které bylo svázáno taktikou a dobrou defenzivní činností, která neumožňovala ani jednomu týmu si vytvořit nějaký soustavný tlak a šance. Mutěnice bránili v 10 lidech skoro až vlastní pokutové území, a tak bylo velice těžké najít nějakou skulinku. Když už jsme si šanci vytvořili, tak se nám ji nepodařilo dobře vyřešit. Pozitivně můžeme hodnotit výkon naší obrany a druhé čisté konto Viktora Zacha. Příští týden nás čeká zápas proti Moravské Slavii, který bude sehrán i v rámci krajského poháru. Jinak je to 518 dní bez prohry, co mají na kontě naši borci. 

FK Mutěnice

0

TJ Tatran Bohunice

0

Poločas: 0:0           Rozhodčí: Kučera - Pátek, Musil          Počet diváků: 180

Střelci: 0 - 0

Mutěnice: Maloň - Maršálek H., Kupčík, Vydařilý, Schuller (70. Osička), Trávník - Koštuřík, Novotný, Maršálek J., Holešinský (90. Opluštil) - Čepil (9. Weigl - 80. Michna)

Bohunice: Zach - Chlup (61. Kotoun), Král, Šplíchal, Pavlíček - Schneider, Lacko, Burčík, Šmerda, Petřík - Ullmann (70. Ševčík)

Statistiky

Sestřih

Fotoreport

Fotoreport je k dispozici na našem Facebookovém profilu >ZDE<