Výhra nad Břeclaví v posledním domácím zápase

Poločas: 0:0          Rozhodčí: Zapletal Jan - Vychodil Michal, Novák Radek       Počet diváků: 100

Střelci: 71. Burčík Nikolas

Bohunice: Kunický - Martinek, Král, Řeřucha, Kotoun - Kokorský (83. Rolinek), Bednář, Lacko, Pavlíček (73. Kopáč), Petřík (56. Ševčík) - Burčík

Břeclav: Fibingr - Tesař (81. Skočovský), Herman, Kovařík, Hloch, Opina, Mikáč (65. Hynek), Kristoň, Musil, Trčka (81. Sáček), Vocílka

A-mužstvo v sobotu sehrálo svůj poslední domácí zápas letošní sezóny na domácí půdě, kvůli plánované rekonstrukci hřiště, a lépe než vítězstvím se rozloučit nemohlo.V pochmurném počasí a na náročném terénu jsme nastoupili proti Břeclavi. V zápase jsme byli lepším týmem, hosty jsme do žádné výrazné šance nepustili. Naopak my jsme si vytvořit několik šancí, i když nám chyběla přesnější finální přihrávka a účinné zakončení. Fanoušci, co zavítali na náš poslední domácí zápas, si museli na gól počkat do 71. minuty, kdy se prosadil hlavou bohunický kanonýr Nikolas Burčík, po krásném centru Filipa Kotouna. V posledním zápase podzimní části sezóny vyjíždíme v sobotu do Havlíčkova Brodu.

clubs

TJ Tatran Bohunice

1

clubs

MSK Břeclav

0

V posledním domácím zápase na delší dobu jsme porazili gólem Nikolase Burčíka Břeclav.