Výhra na konec podzimu proti Bosonohám

Poločas: 0:1          Rozhodčí: Kučera - Šmíd, Haminger            Počet diváků: 250

Střelci: 2. Burčík Nikolas, 51. Sus Martin

SK Líšeň "B": Uhlíř - Moučka (62. Burdov), Šíma, Táborský, Pavliš, Makiš, Havlík (78. Pakosta), Osladil, Lerch, Varga, Dědič (69. Čoupek)

Bohunice: Kunický - Kotoun, Sus, Král, Krejčíř - Lacko (83. Chlup), Fila, Pavlíček, Ševčík (88. Ševela), Ullmann (75. Schneider) - Burčík (77. Ullmann)

V posledním brněnském a zárověň posledním zápase podzimní části jsme zavítali do Bosonoh. Zápas rozhodly vstupy do obou poločasů, ve kterých naši borci dokázali vstřelit obě branky. První poločas nebyl na šance až tak pohledný, ale z naší strany úspěšný. Hned z první naší šance se dokázal prosadit Nikolas Burčík, který nejprve udržel míč, a pak si sám šanci zakončil. První poločas byl spíše plný soubojů o střed hřiště. První brankou v sezóně se na začátku druhého poločasu hlavičkou prosadil Martin Sus, a dodal tak našemu týmu klid do konce utkání. Zápas jsme kontrolovali a domácí Bosonohy jsme do žádné větší šance nepustili, a tak jsme si připsali 11 vítězství v sezóně, a patří nám po podzimu první příčka v Jihomoravském krajském přeboru.

clubs

FK SK Bosonohy

0

clubs

TJ Tatran Bohunice

2

Na závěr podzimní části sezóny jsme porazili Bosonohy, a tak si zajistili po podzimu 1. místo v tabulce.