Poločas: 0:0          Rozhodčí: Fabeš - Terber, Rygl        Počet diváků: 210

Střelci: 47. a 82. Burčík Nikolas

Humpolec: Kříž - Pecha, Luňáček (83. Havel), Šerý, Havel, Popovych, Maršík (83. Podoba), Kopic (83. Štěpán), Šmíd, Pešek, Zástěra (72. Dalík)

Bohunice: Kunický - Pavlíček, Král, Krejčí, Řeřucha (78. Kotoun) - Zeman, Rolinek (64. Kokorský), Lacko, Fila (64. Petřík), Bednář - Burčík (87. Martinek)

A-mužstvo v sobotu sehrálo svůj první venkovní zápas sezóny, když se vydalo do Humpolce. Byl to zápas dvou různých poločasů a na rozměrově velkém hřišti jsme předvedli dobrý první poločas, kdy jsme kontrolovali hru, akorát se nám nedařily finální přihrávky. Vytvořili jsme si dvě gólové šance, první měl po standardce Král, ale přestřelil. Druhou šanci měl Bednář, ale svůj samostatný průnik taktéž neproměnil. O první gól se postaral ze standardky Burčík a vedli jsme 1:0. Domácí jako by obdrženým gólem ožili a začali nás tlačit a vytvořili si i několik šancí, které jsme však ustáli. Pojistku svým druhým gólem přidal po centru Petříka Burčík, a my si tak připisujeme důležité 3 body z venku. Už ve středu nás čeká další zápas, a to od 17:00 2. kolo MOL Cupu v Bzenci!!

clubs

A.F.C. Humpolec

0

clubs

TJ Tatran Bohunice

2

Z prvního venkovního zápasu sezóny si odvážíme 3 body, a začínáme tak anglický týden výhrou.