Remíza v brněnském derby s Bystrcí

Poločas: 1:1           Rozhodčí: Pátek - Smekal, Půček           Počet diváků: 250

Střelci: 15. Ullmann Ondřej, 66. Ševčík Radim - 28. Kratochvíl Tom, 77. Líkař Martin

Bohunice: Kunický - Petřík, Král, Pavlíček, Nguyen - Fila (68. Manuel), Lacko (85. Schneider), Krejčíř, Střeštík, Ševčík - Ullmann (68. Burčík)

Bystrc: Smrčka - Bubeník, Líkař, Pavlík (76. Buriánek), Pokorný (55. Bílý), Hansl (62. Grůza), Guttler (55. Sedlák), Kratochvíl, Hubr, Kratochvíl, Hilscher

clubs

TJ Tatran Bohunice

2

clubs

FC Dosta Bystrc-Kníničky

2

V prvním brněnském derby jsme srovnali síly s Bystrcí. Naši borci nastoupili v hodně pozměněné sestavě, a to i díky několika zraněním. Zápas byl, na těžkém terénu, hodně tvrdý a nabídl nespočet vzájemných soubojů. V prvním i ve druhém poločase jsme vždy dokázali vstřelit branku jako první, ale naneštěstí hosté vždy dokázali srovnat, a tak první brněnské derby skončilo smírně 2:2. Příště zavítáme do Krumvíře.