Přivezli jsme si 3 body ze Sparty

Poločas: 1:2          Rozhodčí: Kučera - Šidlo, Burgr            Počet diváků: 200

Střelci: 9. Ševčík Radim

FC Sparta Brno: Bílý - Michalec (77. Broskva), Žáček, Sláma (24. Skočovský) - Pojsl, Kugler, Durek (82. Zavadil), Košut, Schulz (46. Janderka), Kvasnička - Přichystal

Bohunice: Kunický - Krejčíř, Sus, Král, Chlup - Fila, Lacko, Střeštík (71. Kotoun), Pavlíček (88. Manuel), Ševčík (61. Petřík) - Burčík (71. Ullmann)

clubs

FC Sparta Brno

1

clubs

TJ Tatran Bohunice

3

Tentokrát jsme si v brněnském derby připsali plný počet bodů, když jsme porazili Spartu Brno 1:3. Až na prvních 5-10 minut prvního poločasu, do kterých jsme nevstoupili dobře. Tak pak už jsme zapnuli na plné obrátky a kontrolovali průběh utkání. Domácí brankář předvedl několik dobrých zákroků a držel tak domácí. Důležité 3 body jsou však na našem účtu, a už příští týden přivítáme Moravský Krumlov.