Odvážíme si vítězství z Ratíškovic

Poločas: 1:2           Rozhodčí: Hegedus - Uram, Polá (všichni SVK)            Počet diváků: 90

Střelci: 45. Venclík Petr 11. Sus Martin, 20. Ševčík Radim, 69. Bednář David, 81. Ševčík Radim, 90. Ullmann Ondřej           ČK: 49. Nedorostek (Ratíškovice)

Ratíškovice: Chromý (77. Měchura) - Kundrata (46. Bábíček), Kočiš (83. Chytka), Kordula, Dobeš, Petrucha, Zemánek (72. Sukup), Nedorostek, Venclík, Ševčík, Marcián

Bohunice: Kunický - Kotoun (83. Chlup), Sus, Král, Krejčíř - Fila (66. Schnieder), Ševčík, Martinek (74. Burdov), Petřík, Bednář - Burčík (66. Ullmann)

A-mužstvo o víkendu sehrálo zápas s FK Baník Ratíškovice. Po minulých zkušenostech z Ratíškovic jsme věděli, že nás čeká houževnatý soupeř, který nám nedá nic zadarmo, a že budeme muset být opět trpělivý, čekat a proměnit vytvořené šance. Do zápasu jsme vstoupili úspěšně, když jsme zužitkovali dva rohové kopý, se kterými jsme se trošku trápili v prvních dvou kolech. Konkrětně Martin Sus v 11. minutě svojí hlavičkou poslal náš tým do vdení, na který pak navázal krásnou střelou zpoza vápna Radim Ševík. Ke konci prvního poločasu jsme domácí vraceli do hry zbytečnými fauly, kterým jsme se chtěli před utkáním vyvarovat. Po jedné z takových situací vznikl rohový kop pro domácí, který dokázali, i když trošku kuriózně, domácí proměnit. Ráz utkání ovlivnila červená karta pro domácího beka, který nechtěl hrát balón a srazil Ševčíka. Zbytek utkání jsme měli pod kontrolou a početní převahu jsme dokázali využít a to hned třikrát, když se postupně trefil Bednář, opět Ševčík a na závěr i Ullmann. Po úvodních třech kolech máme pěkné skóre 8:1, ale to nic neznamená, jelikož teď v sobotu od 10:15 budeme ve šlágru kola hostit 3. tým tabulky Boskovice, kterým budeme chtít vrátit naši jedinou prohru v sezóně.

clubs

FK Baník Ratíškovice

1

clubs

TJ Tatran Bohunice

5

O víkendu A-mužstvo sehrálo zápas s Ratíškovicemi, kterým jsme vystřelili 5 branek.