Důležité vítězství nad Líšní "B"

Poločas: 2:2          Rozhodčí: Kříž - Chabiča, Mach            Počet diváků: 200

Střelci: 18., 76. Burčík Nikolas, 31. Kotoun Filip, 91. Schneider František  - 22., 30. Dostálek Richard            ČK: 64. Dostálek Richard (Líšeň)

Bohunice: Kunický - Kotoun, Sus, Král, Chlup (70. Krejčíř) - Fila (36. Schneider), Lacko, Pavlíček, Petřík (88. Manuel), Ševčík - Burčík (77. Ullmann)

SK Líšeň "B": Voarek - Rudyk, Červík, Bohuslav (80. Ondrášek), Strnad, Daněk (91. Svoboda) - Aujezský, Grábl (80. Papež), Ullbrich, Horký - Dostálek

V nedělním brněnském derby jsme přivítali Líšeň “B”. První poločas nabídl pěknou diváckou podívanou. Skóre nejprve otevřel Nikolas Burčik, na jehož branku dokázali hosté výborně odpovědět, když otočili zápas ve svůj prospěch. Naši borci ale předvedli výborný týmový výkon, a tak se hosté z vedení neradovali dlouho, když Filip Kotoun zakončil své uvolnění po lajně, krásnou střelou pod břevno. Druhý poločas ovlivnila červená karta pro hosty, naši hráči zůstali trpělivý a postupně si tvořili šance. Do vedení nás poslal svojí druhou brankou Nikolas Burčík, na kterého navázal krásným gólem z přímého kopu Frantisek Schneider. Jsme rádi, že jsme se mohli v posledním domácím zápase roku 2021 odvděčit fanouškům za jejich podporu v tomto roce vítězstvím. Příští týden nás čeká poslední zápas sezóny ve 14:00 v Bosonohách.

clubs

TJ Tatran Bohunice

4

clubs

SK Líšeň "B"

2

Povedený anglický týden má za sebou A-mužstvo, když ze 3 zápasů má 9 bodů, když v neděli porazila Líšeň "B" ve velice napjatém, ale i v divácky atraktivním zápase.