Důležitá výhra s Ráječkem

Poločas: 3:1          Rozhodčí: Půček - Kučera, Lazar         Počet diváků: 120

Střelci: 24. Sus Martin, 28. Ševčík Radim, 42. Ševčík Radim 45. Pokorný Jan, 85. Chyla Radim

Bohunice: Dang - Kotoun, Sus, Král, Krajčíř - Schneider, Fila (75. Martínek), Ševčík (87. Pavlíček), Bednář, Burdov - Burčík (63. Ullmann)

Ráječko: Záleský - Maňoušek, Pokorný J., Zouhar, Sedlák, Bokůvka, Pokorný M. (78. Štěpánek), Lidmila, Žáček (78. Rek), Barotš (64. Chyla), Souček

V sobotním zápase jsme přivítali doma Ráječko. Od začátku utkání jsme si šli za výhrou, a vytvořili si tak hned několik gólových šancí. Na první gól jsme si museli počkat do 24. minuty, kdy se z rohu prosadil Martin Sus. V zápětí po krásném balónu za obranu se nekompromisně trefil Radim Ševčík. Ten na svoji trefu navázal krásným samostatným únikem a zvýšil na 3:0. V tento moment se zdálo, že je rozhodnuto, ale hosté do poločasu z brejku snížili. Nám se v druhé půli nedařilo v zakončení, a naopak hosté vstřelili ještě jeden gól, ale vítězství jsme si pohlídali. Klíčová výhra, nám díky prohře Kuřimi v Rousínově dává v čele 5 bodový náskok.