Dorost si odváží vítězství z Moravské Slavie

Poločas: 1:2          Rozhodčí: Chabiča         Počet diváků: 50

Střelci: 9. Gregor Jan - 8., 64., 67., 85. Veleba David, 6., 82. Duroň Tomáš

MS Brno: Věžník - Růžička, Bednařík, Paseka, Gažik V., Gažik M., Vojáček, Zůbek, Gregor Jan, Imamovič, Nová, Žurek, Gregor Jakub., Jurčík, Dvořák

Bohunice: Oros - Rodák, Sekanina, Zelenka, Buček, Veleba, Haiduk, Duroň, Dokoupil M., Dokoupil T., Alrawi - Vižďa, Skácel, Novák, Růžička, Bauer

V 1. poločase drželi domácí hráči více míč a dominovali především ve středu pole, na druhou stranu měli velké problémy s obranou, která byla pomalá a nestíhala naše náběhy. První větší šanci a zároveň gól utkání si připsali naši borci, když z rychlého brejku, po rohovém kopu domácích, se Tomáš Duroň po 2-3 přihrávkách dostal do samostatného průniku, který s přehledem zakončil. Druhý gól v utkání si připsal David Veleba po centru Tomáše Duroně z levé strany. Domácí ještě dokázali reagovat, když přetažený centr z pravé strany neudržel konečky prstů náš brankář, a snížili tak na 1:2. Do poločasu se už skóre nezměnilo, i když k jeho konci předvedl Veleba krásnou individuální akci, kdy po levé straně udělal 2 domácí hráče a naservíroval centr do malého vápna. V zakončení nám chybělo o něco více štěstí, když míč poskakoval na brankové čáře, ale my jsme ho za ni nedokázali dotlačit.

Naši borci byli ve druhém poločase lepším týmem, využívali roztaženou domácí obranu a následných kolmých balónů za obranu. Během druhé půle jsme měli hned několik příležitostí ke vstřelení branky: nejprve jsme nebyli schopní vstřelit gól do prázdné brány, poté jsme se při postupu 2 našich hráčů na brankáře dopustili školáckého ofsajdu, a navíc nám nebyl jeden gól uznán z důvodu domnělého ofsajdu. To naše borce nemuselo ale mrzet, po samostatném průniku a následném lobu brankáře zvyšoval na 1:3 David Veleba. O 3 minuty později se mohl tentýž hráč radovat znovu, když po dalším samostatným průniku a střelou k tyči zvýšil na 1:4 a připsal si tak hattrick. Netradiční asistenci na gól si připsal Lukáš Vižďa, který nastoupil ve druhém poločase v poli, a nákopem za obranu vyslal Tomáše Duroně, který udělal dva hráče a střelou zpoza velkého vápna zvýšil na 1:5. Poslední naše branka byla připsána opět Davidovi Velebovi, když si domácí nešťastně srazili ve snaze zablokovat centr míč do vlastní branky.