Dorost na úvod jara podlehl Drnovicím

TJ Tatran Bohunice vs. FK Drnovice 0:8 (0:4)

Hodnocení trenéra Martina Suse:
První zápas sezóny a hned lídr tabulky, kde musím uznat, že individuální kvalita hráčů Drnovic je někde jinde. Od začátku zápasu jsme si řekli, že budeme napadat od půlkruhu a čekat na ztráty soupeře a snažit se o rychlý protiútok, bohužel již ve 3.minutě jsme inkasovali. Za stavu 0:2 jsme měli 2 stoprocentní šance, které jsme nevyužili. O poločase jsme si řekli, že musíme zlepšit důraz v osobních soubojích hlavně ve středu hřiště, bohužel nic se nezměnilo a ke konci zápasu jsme inkasovali další laciné branky. Musím pochválit brankáře, který chytl x dalších šancí, bez něho by byl výsledek daleko horší. Po zápase jsme si řekli, že přístup hráčů se musí razantně změnit, bez toho se nikam neposuneme

Dorost o víkendu vstoupil do jarní části soutěže, kterou dle spolupráce odehraje na hřišti v Kohoutovicích. Naneštěstí to nebyl zrovna ideální vstup do jara, ale pořád je čas se poučit do dalších zápasů.