Domácí výhra proti Humpolci

Poločas: 1:0          Rozhodčí: Nejezchleb - Machorek, Soukupová     Počet diváků: 200

Střelci: 43. Martinek Patrik, 50. Pavlíček Martin, 57. Burčík Nikolas, 87. Řeřucha Daniel

Bohunice: Kunický - Kotoun, Král, Krejčí, Martinek - Pavlíček, Řeřucha, Šmerda (75. Koreň), Bednář (82. Kokorský), Petřík (69. Stambolidis) - Burčík (75. Vlach)

Humpolec: Prchal - Pecha, Luňáček, Savi, Havel, Popovych (77. Homola), Havlín (61. Šerý), Maršík (77. Vavřička), Pešek (58. Šmíd), Benáček, Zástěra A. (58. Zástěra Š.)

A-mužstvo v sobotu sehrálo svůj první domácí zápas, a to na přechodném hřišti v Brněnských Ivanovicích. Soupeřem nám byl v tabulce poslední Humpolec, pro kterého byla nutnost bodovat v souboji o záchranu. Naopak pro nás to byla příležitost, jak si spravit chuť a reputaci po prohře v Lanžhotě.  Hosté se dlouho drželi a snažili se využívat brejkových situací do naší otevřené obrany, ale rozhodující gól inkasovali krátce před poločasem, kdy se ve 43. minutě Martinek postavil k přímému volnému kopu a krásným způsobem vstřelil gól, a tak jsme šli do poločasové přestávky v lepší náladě. Výsledek jsme si ve druhé půli nejenom že pohlídali, ale přidali jsme i další tři branky. V 50. minutě Bednář zahrál přímý kop, který propadl i díky větru na zadní tyči, kde byl připraven Pavlíček Ani ne o deset minut později Petřík prošel až do vápna soupeře a patičkou nahrál na malém vápně volnému Burčíkovi, který se nemýlil. V 87. minutě Vlach poslal přes obranu přihrávku na Řeřuchu, který svůj průnik z pravé strany zakončil střelou na zadní tyč. Příští týden se pokusíme navázat na sobotní výkon, když se vydáme do Jihlavy!