4 góly Moravské Slavii

V sobotní duelu jsme narazili na dalšího brněnského rivala, Moravskou Slavii. Duel to byl výsledkově vyrovnaný, ale jeho průběh zásadně ovlivnily chyby rozhodčího. I když si můžeme stěžovat na neodpískanou červenou kartu a penaltu, obdržený gól míčem, kterým nebyl určený ke hře a spornou vyrovnávací branku na 2:2. Na druhou stranu musíme pochválit soupeře, který dokázal v prvním poločase s námi dokázal držet krok a v podstatě ho zlomily dvě rychle po sobě jdoucí branku kolem 55. minuty. Příští sobotu zavítáme do Moravského Krumlova.

TJ Tatran Bohunice

4

SK Moravská Slavia

2

Poločas: 1:1           Rozhodčí: Weiss - Knecht, Brezáni             Počet diváků: 150

Střelci: 10., 47. Nikolas Burčík, 64. Martin Pavlíček, 65. Radim Ševčík - 36. Jan Gerlinger, 51. Radek Lízal

Bohunice: Zach - Musil, Král (21. Kotoun), Šplíchal - Petřík, Ševčík (89. Janusis), Šmerda (72. Ullmann), Schneider, Lacko - Burčík (89. Masařík), Pavlíček (82. Imramovský)

Mor. Slavia: Velan - Dědič, Kubík, Ponížil, Dufek (60. Papuga) - Lízal, Ovsepjan, Černý (84. Hlobil), Gerlinger (72. Srba), Axamit - Pavekeje (77. Jašek),