3 body zůstali doma

Důležité 3 body zůstaly doma, poté co jsme prohráli 2 poslední duely v řadě. Měli jsme tak před sebou soupeře a duel, který byl pro nás velice důležitý spíše z psychické stránky, tak abychom se zase chytili na naši vítěznou vlnu. Samotný průběh trošku připomínal uplynulé zápasy a rozpoložení, když jsme ještě v 65. minutě prohrávali 1:3. Samotný závěr však ukázal v čem spočívá naše síla, tedy v týmovém a bojovném výkonu. I když to nebyl náš nejhezčí zápas, tak za ten obrat a nasazení si naši kluci zaslouží pochvalu, když bojovali do poslední minuty, za což byli odměněni těsně před koncem vítězným gólem na 4:3.

Pokud se ni zásadního nezmění, tak se s vámi uvidíme v Bosonohách, kde má své přechodné sídlo Svratka Brno. Výkop utkání je v sobotu v 10:00

TJ Tatran Bohunice

4

FC Dosta Bystrc-Kníničky

3

Poločas: 1:2            Rozhodčí: Marek - Šustr, Šenkýř          Počet diváků: 50

Střelci: 16., 73. Nikolas Burčík, 67., 86. David Petřík - 2. vlastní (Král), 31. Jan Bubeník, 54. Patrik Hubr

Bohunice: Dang - Chlup (59. Ševčík), Král, Šplíchal, Musil - Pavlíček, Schneider, Lacko (76. Imramovský), Petřík - Burčík, Ullmann (90. Khalil)

Dosta Bystrc: Smrčka - Hilscher, Bubeník, Pavlík (56. Gaži), Grůza (40. Marušinec), Sedlák, Kocman, Hubr (80. Juránek), Kratochvíl, Krejčíř, Solanský