3 body ze Svratky

FC Svratka Brno

1

TJ Tatran Bohunice

3

Poločas: 1:1                 Rozhodčí: Paulík - Knecht, Rosa                 Diváků: 250

Střelci: Hansl - Šembera, Masařík, Král                                          ČK: Bábela   

Svratka: Crhan - Zavřel, Svenssin, Zlámal, Bábela - Bílek (60. Zeman), Makiš, Těžký (65. Čech), Živný (84. Hlavai) - Hansl, Kratochvíl T. (57. Kratochvíl M.)

Bohunice: Dang - Petřík, Král, Solanský, Masařík - Pavlík, Fiala, Schneider, Imramovský - Šembera (19. Baghdasaryan), Švancara

A-mužstvo v sobotu sehrálo svůj 13. soutěžní zápas, když zavítalo na hřiště Svratky Brno. Každé střetnutí našeho mužstva se Svratkou bývá vždy hodně vyhrocené a obvlášť když k to mu připočteme malé hřiště, které jinou možnost než hrát silový a kontaktní zápas nenabízí, tak nás nečekalo vůbec nic jednoduchého.  Po celý zápas bylo vidět, že náš tým byl dobře nachystán na utkání, snažil se hrát jednoduchý fotbal, tak abychom se vyhli zbytečným soubojům, ve kterých jsme po většinu měli fyzickou indispozici. I přesto, že se Svratka na začátku ujala vedení, tak se nám podařilo zásluhou Šembery rychle odpovědět, což bylo zásadní pro celý vývoj utkání, ve kterém jsme posléze získali kontrolu a optickou převahu. Potřebný klid nám dodala branka Masaříka, když jsme skvěle zahráli trestný kop na přední tyč. S přibývajícím časem rostla nervozita, a tím pádem i agresivitiva domácích hráčů, kterou v samotném závěru přehnal Bábela, kdy ve vápně sekl Pavlíka, a viděl tak pozásluze druhou žlutou a tedy červenou kartu. Nařízenou penaltu v klidu, svým sedmým sezónním gólem, proměnil Král. Náš tým si tak připsal velice cenné 3 body do nesmírně vyrovnané tabulky, kde první tým od šestého dělí pouze 6 bodů. 

Zároveň tento souboj, tedy prvních Boskovic proti našemu týmu (6) je šlágrem následujícího kola, což bude zároveň i poslední domácí zápas našeho výběru v podzimní části. Tak nevájte a přijďte nás podpořit a rozloučit se s námi před zimní pauzou. Výkop je v sobotu 27.10. v 10:30!!!

Statistiky

Video

Tabulka