Poločas: 1:2                  Rozhodčí: Zámečník - Hřib, Večeřa

Střelci: 31., 86. Hudeček, 75. Božek - 14. Kožnar, 45. Gacov, 53. Černý

STL/Bohunice: Kozelek - Jurkovič, Sobocik, Marek, Krejčí, Hudeček, Koňák, Janusis, Muselík, Kováč (60. Božek), Nejezchleba (60. Chlubna)

Ivančice: Nešpůrek - Sedláček (67. Kožnar), Sladeček (71. Široký), Gacov, Hledík, Hron (46. Černý) - Friedl, Císař, Široký, - Šnyrch (31. Knotek), Kožnar

Reportáž

Úvodní domácí zápas má za sebou starší dorost, který je i v novém ročníku spojen se Starým Lískovcem, ale navíc po loňském vítězství v I. třídě, nyní hraje v krajském přeboru. V zápase byl vidět nepatrný výkonostní, ale zejména taktický rozdíl oproti hostům z Ivančic, kteří jsou několikátým rokem za sebou stabilním členem krajského přeboru.

Bohužel úvod našemu týmu nevyšel, když ve 12. minutě došlo ke zbytečné ztrátě ve středu hřiště, následně míč šel na pravého krajního hostujícího záložníka, který se snažil překonat domácího brankáře střelou na zadní tyč. Se střelou si ještě domácí Kozelek poradil, ale na dorážku úplně volného útočníka, už nestačil. V 17. minutě, měl náš tým k dispozici možnost volného přímého kopu zpoza velkého vápna, ke kterému se postavil Marek a střelou směřovanou do levé šibenice se snažil překonat hostujícího brankáře, který však předvedl výborný zákrok. V 19. minutě, měli opět velkou příležitost hosté, když se po pravé straně znova uvolnil krajní záložník a bylo jen otázkou štěstí, že jeho střílený centr do vápna nikdo netečoval. Ve 30. minutě se prosadil po individuální akci domácí útočník Hudeček, který si navedl míč středem a jeho tečovaná střela zpoza vápna zapadla za hostujícího brankáře, a stav byl tak 1:1. Remízový stav do poločasu však nevydržel, když se začátkem 45. minuty napřáhl z dálky hostující Gacov a překonal vyběhnutého domácího brankáře. Vstup do druhého poločasu byl stejně nešťastný, jak do poločasu prvního, když už za 6 minut svítilo na ukazateli skóre 1:3, poté co hosté rozebrali domácí obranu. V 70. minutě mohlo být srovnáno, když rozehrávku hostující obrany vypíchl Hudeček, a mohl jít tak sám na brankáře, kterého však ještě nepřekonal. To se ale povedlo o několik minut později, kdy zaváhání hostujícího obránce využil Božek, a šel tak z boku na hostujícího brankáře, kterého dokázal prostřelit, a snížil tak na 2:3. Závěrečná desetiminutovka patřila naším hráčům, když si vytvořili několik gólových příležitostí a naštěstí jedna z nich se přetvořilo v naší gólovou radost, když se opět trefil Hudeček. Další gól však závěrečné minuty nepřinesly, a tak zápas skončil nerozhodně 3:3, a tak si starší dorost připsal první bod po návratu do krajského přeboru.