A-tým má nového trenéra

Od nové sezóny povede A-mužstvo Karel Jarůšek, jelikož dosavadní kouč Lukáš Kříž odchází k mládeži U-18 do 1.SC Znojmo FK. S Tatranem se může trenér Kříž pyšnit několika úspěchy. S Bohunicemi se mu povedlo vyhrát krajský přebor, krajský pohár a poté i Superpohár. V uplynulé sezóně se mu podařilo stabilizovat tým, do kterého zapracoval mladé hráče, a skončit na senzačním 4. místě. 

Za celé vedení klubu a A-mužstvo Tatranu Bohunic, bychom chtěli Lukášovi Křížovi poděkovat, za to co během své hráčské a trenérské kariéry pro Bohunice udělal a do nové fotbalové etapy mu přejeme jen to nejlepší.

Karel Jarůšek

Na pozici nového trenéra nastupuje velice zkušený hráč i trenér Karel Jarůšek, který si během své dlouholeté kariéry prošel kluby jako: TJ ČKD Blansko, TJ Zbrojovka Brno, VTJ Dukla Tábor, Panseraikos Serres (Řecko), SV Stockerau, FAC Vídeň a Wiener Neustadt (Rakousko). Po skončení aktivní fotbalové kariéry působil jako trenér mužstev: Stavo Artikel Brno, Drnovice, Opava a opět 1. FC Brno. Od jara 2012 trénoval třetiligový Slovan Rosice. Od 28. srpna 2012 do 13. listopadu 2012 byl hlavním trenérem svého mateřského klubu FK Blansko, V dubnu 2013 se stal držitelem Ceny Václava Jíry za přínos našemu fotbalu. Na podzim 2014 se vrátil k trénování v divizním Blansku, kde vystřídal Ludevíta Grmelu.  V sezoně 2016/17 se po dvouleté přestávce vrátil k trénování, vedl Moravskou Slaviu Brno v nejvyšší jihomoravské soutěži. V první lize odehrál 236 zápasů, ve kterých vstřelil 51 branek. Jeho největším úspěchem se stal zisk mistrovského titulu poháru se Zbrojovkou Brno v ročníku 1977/78. Mezi lety 1987-1996 hrál a později pracoval jako trenér v Rakousku. V letech 1976-1980 absolvoval také 15 reprezentačních zápasů, ve kterých vsítil jeden gól proti Itálii. Jeden start si připsal za B-mužstvo ČSSR a 6 startů za reprezentaci do 18 let.