Remízové derby se Spartou

Bohunice v sobotu sehrály první jarní brněnské derby proti rivalovi z Komárova, Spartě Brno. Střetnutí se Spartou v mnohém připomínalo úvodní jarní duel s Rousínovem, neproměněné šance a jeden dlouhý pas za naši obranu, a je z toho opět pouze remíza 1:1. Naši hráči měli opět dobrý vstup do utkání, kdy si dokázali jednoduchými akcemi po křídlech vytvořit několik zajímavých šancí, které bohužel nedokázali přetavit ve vedoucí gól. Naopak Sparta hrozila dlouhými nákopy za obranu na rozběhlé útočníky, a po jednom z takových to nákopů se dokázal prosadit domácí Loprais, když prostřelil střídajícího Grubera. Celkově konec prvního poločasu patřil právě domácím, když jsme nedokázali podržet míč a jen jednoduchými nákopy jsme se zbavovali míče. Dokonce mohlo být i hůře, když ve 35. minutě trefil domácí útočník pouze břevno Gruberovi brány. Do druhého poločasu nastoupilo naše mužstvo s úplně jinou energií a přístupem, za což jsme byli odměněni brzkám vyrovnácacím gólem, když Mach dostal přihrávku na levém křídle a místo toho, aby hledal spoluhráče ve vápně, tak to vzal na sebe a krásnou střelou pod horní tyč nedal šanci domácímu gólmanovi. Náš tlak se s postupujícím časem stupňoval, ale bohužel jsme nedokázali přidat další branku, a tak jsme se Spartou rozešli smířlivě 1:1.

V příštím kole nás čeká favotit soutěže Tišnov, více k zápasu v dalším článku a na facebookové události k zápasu. Nezapomňte, výkop zápasu je už v 13:30!!