Generálka v poháru s Újezdem
Neděle    6.8.2017    17:00    Újezd u Brna

Letní příprava pomalu kráčí ke svému konci, už příští týden nás čeká 1. mistrovské utkání se Spartou Brno a už tuto neděli od 17:00 sehrajeme generálku, která bude zároveň prvním kolem Krajského poháru, ve které nám v cestě bude stát Újezd u Brna.

Již 3 týdny se hráči připravují na start nové sezóny. Doposud to bylo na hřišti v Troubsku, ale od toho týdne vyběhnou na trávník v Bohunicích. Na záčátku přípravy bylo k dizpozici dokonce 28 hráčů, kteří se snažili přesvědčit nového trenéra Karla Jarůška, že mají mít místo v kádru na nadcházející podzimní část. Příležitost k tomu měli ve dvou přípravných zápasech, proti Zastávce a Morkovicím, a turnaji v Rovečné. I když 2 vítězství a první místo vypadá jako dobrý výsledek, tak to nic neznamená, jelikož se všechno bude rozhodovat až za necelé dva týdny v prvním mistráku, a kdo svoji příležitost v uplynulých zápasech dokázal využít, bude známo v nejbližších dnech.

Posledním testem před ostrým startem sezóny bude první kolo KP proti účastníkovi I. B třídy Újezdu u Brna. Újezd u Brna obsadil v minulé sezóně 12. místo a na začátek letní přípravy podlehl Bosonohám vysoko 1:5. Újezd si však dokázal poradit v předkole s Křenovicemi, když korigoval nepříznivý poločasový výsledek 1:2. Konec přinesl i zajímavou zápletku, když Újezd v poslední minutě promrhal vedení, když Křenovice zásluhou Klimka z pokutovího kopu vyrovnaly. Druhý poločas dokonce přinesl dalších 5 gólů, a zápas tak skončil nerozhodně 4:4, což znamená, že na řadu musely přijít penalty, které lépe zvládl domácí Újezd.